West Bromwich Albion-Manchester United


Zápas se odehraje 14.8. od 17:00 na stadioně The Hawthorns(27.901 diváků kapacita)
1 kolo Premiere League.
Vzpomenme si co nám přinedl zápas minulou sezonu.V poločase to bylo 1:1 záslouhou golu Wayna Rooneyho z 3minuty zápasu,ale ve 14minutě už bylo srovnáno,postaral se o to James Morrison.O výhře Rudých dáblu rozhodl tak ve 75 minutě J.Hernandéz(Chicharito) a Rudý dáblové se radovali z těsné výhry.
West Bromwich se posílil o tyto hráče Ben Foster(z Man.utd),poté získaly z druholigového Readingu,nejlepšího hráče uplynulé sezony Shana Longa,přišel také Marton Fulop(z Ipswiche),také se vrátil Zoltan Gera(z Fulhamu).
U několika hráčů West Bromwiche visí otazník jestli nastoupí jedná se o tyto hráče:Reid(lýtko), Odemwingie(členok)-(pravděpodobně ale bude hrát), Mulumbu(drobné zranení), Thomas(zranení nohy).
Předpokládaná sestava WBA:B.Foster-M.Čech-P.Ibanez-J.Ollson-J.Mattock-S.Tchoyi-C.Brunt(C)-P.Scharner-J.Thomas-S.Long-P.Odemwingie
Manchester United také nelenil, a přivedl dobré hráče.Z Atletika Madrid přišel mladý brankář David De Gea který by měl nahradit Edwina Van Der sara(šel do důchodu.Přišel také talentovaný stoper Phil Jones z Blackburnu,dokáže taky zahrát vzáloze další plus.A přišel všem dobře známý angličan Ashley Young který by se měl stara o průvan v obraně ze strany.
Ani United nebudou v plné síle,hrát nebudou :Chicharito(otřes mozku), Fletcher(kondice),Evra(poraněné koleno z finále Community Shield)
Také někteří hráči odešli- W.Brown(Sunderland),John O shea(Sunderland),Obertan(Newcastle)
Předpokládaná sestava Man.Utd-D.De Gea-P.Evra-N.Vidič(C)-R.Ferdinand-C.Smalling-A.Young-ANderson-T.Cleverley-Nani-D.Berbatov-W.Rooney
Můj tip: Výhra hostů v kurzu 1,5 u Fortuny- Střední-Vysoký vklad
Já osobně,budu hrát 2ku,kdo se semnou sveze tak všem přeji GL






Bilance analyz: 26OK 17 KO