Manchester City - West Ham

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 27. úno 2019 18:20:20

Manchester City - West Ham

MANCHESTER CITY - WEST HAM
27.02.2019 - 21:00h
Fotbal, Anglie, Premier League, 28. kolo



MANCHESTER CITY
- Manchester City se díky opravdu velkým financím z Emirátů v posledních letech opravdu vyhoupl a patří aktuálně mezi nejlepší týmy v Anglii a taktéž i na naší planetě, poslední roky pravidelně bojují o titul a těžko bychom teď hledali lepší týmy.
- 2. místo, 27 zápasů, 65 bodů, 21-2-4, 74:20
- Nejlepší utok, 2. nejlepší obrana
- Doma 1. místo, 14 zápasů, 39 bodů, 13-0-1, 49:11
- Aktuální forma je velmi solidní z posledních 5 zápasů 4 výhry a jedna remíza v posledním zápase venku se silnou Chelsea v poháru, ovšem na penalty šlo City stejně dál, krom toho už nedávno City doma hrálo s Chelsea (6.) v lize neskutečných 6:0 a krom toho ještě 3 výhry venku, v poháru 1:4 4ligový Newport, v lize mistrů výhra 2:3 na Schalke a v lize výhra 0:2 na hřišti Evertonu (9.).
- Největšími hvězdami Citizens jsou brankář Ederson, stopeři Stones či Laporte, DM Fernandinho, RB Walker, CM de Bruyne, AM David Silva či křídelníci Bernardo Silva, Raheem Sterling, Sane, Mahrez a v neposlední řadě útočník Aguero. Kádr City je opravdu nabitý a těžko říci 2-3 jména.
- v dnešním zápase se bude muset city obejít bez kompletní stoperské dvojice Stones-Laporte, chybět bude ale také DM Fernandinho či náhradní utočník gabriel jesus, no hlavně na stoperovi bude mít City problém, no alespoň může stále počítat se zkušeným Kompanym, kterého zřejmě doplní Otamendi, který už má letos taky dost startů, tak se s tím snad City popasuje celkem v pohodě, protože mají kádr opravdu široký, místo Fernandinha na DM možná nastoupí mladík Foden.. Pozitivem je pak návrat LB Mendyho, který by se dnes mohl objevit v základu, ten má tak nějak problemy stále od jeho přestupu k City.
-Trenérem City je již třetí sezonou Pep Guardiola


WEST HAM
- West Ham to už je takový dlouhodobý průměr Premier League.
- 10. místo, 27 zápasů, 36 bodů, 10-6-11, 35:40
- 10. Nejlepší utok, 13. nejlepší obrana
- Venku 12. místo, 13 zápasů, 15 bodů, 4-3-6, 14:20
- Aktuální forma ujde, West Ham má během posledních 5 zápasů 2 prohry v poháru venku s třetiligovým Wimbledonem 4:2 a 3:0 na hřišti Wolves, venku pak ještě remíza s CP 1:1, doma remíza 1:1 s LFC a výhra 3:1 se slabým Fulhamem.
- Největšimi hvězdami West hamu jsou deffenzivní borci jako stoper Diop nebo DM Rice, dopředu bych pak zmínil určitě utočníka Arnautoviče nebo křídelníka Felipe Andersona.
- West ham čítá zranění spíše dlouhodobějšího charakteru nejnovším vypadnuvším je pak už 9 ligových zápasů zpět stoper balbuena, z důležitých ztrat můžu zmínit ještě křídelníka Yarmolenka, CM Wilshere nebo DM Sanchez.
- Trenérem Newcastlu je od začátku sezony Manuel Pellegrini.



SUMA SUMÁRUM:
- Já tady dnes zkusím nad 3.5g ve slušném kurzu 1.86.. City mají směrem dopředu všechny borce a offenzivu mají fakt neskutečnou 3 goly dávají s naprostou pravidelností a nedávno porazili třeba i Chelsea 6:0 doma nebo před tím Burnley 5:0, dávají opravdu hodně branek a zvláště doma je to neskutečný tank, ale dnes mají i řadu absencí vzadu a WHU nějakou kvalitu má, takže věřím, že by se i hosté klidně mohli prosadit, navíc Citizens sami jsou schopní aspon ty 4 branky dát, když rozjedou ten svuj klasický kolotoč :) Jenom ještě dodám, že City už je porazilo venku 0:4 v této sezoně a v h2h z minulých sezon je tam dalších pár podobných výsledků.



HLAVNÍ TIP:
Nad 3.5g@1.86


%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 27. úno 2019 20:04:33

Re: Manchester City - West Ham

Tenhle zápas jsem zrovna nehrál, jinak ale mám Liverpool a méně než 4,5 gólů @ 1.64, United vyhraje 1. poločas nebo zápas @ 1.90 a v asi šlágru kola Chelsea - Spurs remíza po 1. poločase nebo zápase @ 1.74. Tak GL nám %%-
Naposledy upravil michals93 dne čtv 28. úno 2019 7:45:36, celkově upraveno 1
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 27. úno 2019 21:52:06

Re: Manchester City - West Ham

Tak dva bety OK hned po poločase a LFC vypadá taky slibně, pokud nepadnou tři góly v druhé půlce. No tenhle novej tip sázek, co přidal tipáč, budu využívat asi častěji. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 27. úno 2019 23:06:59

Re: Manchester City - West Ham

Tak škoda toho LFC, no já nakonec nestihl vsadit nic ani ten svůj tip, chtěl jsem to vsadit později bo v práci nebylo tolik času a pak jsem jsem koukal snad po 18. hodině a fortuna na stránkách udržba a nic nešlo a co tak koukam nejde to od te doby doteď :( tak nechápu co tam je za problem, nejdříve měli na webu, že se omlouvají za technické problemy a teď tam mají trapně "plánovaná odstávka".. tak už si tam asi nevsadím nic ani teď fakt super, že mam ted love jen tam :(

Co se týče City jen 1:0 a hlavní tip KO, nevím no 20 střel a jeden gol... podobné jak WHU doma s LFC nedávno... ti museli mít více štěstí než rozumu a na City se asi podepsala trošičku unava ze zápasu s Chelsea, jinak si to nějak nedovedu vysvětlit, je to škoda každopádně.

No jinak gratuluji, no LFC udělal aspon radost trochu mně ve fantě, kde jsem se k tomu konečně zase u PL dostal a ač zbytek sestavy nic moc tak liverpoolčani Robertson 12, Mane 13 a nová moje posila Trent Arnold dokonce 15 bodů.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore