Zlín - Karlovy Vary

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 13. úno 2019 10:10:40

Zlín - Karlovy Vary

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Zlín a Karlovy Vary

Soutěž: Extraliga
Datum: 13. 2. 2019 17:30
Místo: Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín



Obrázek



Včera poločasová remíza vyšla. Dnešní zápasy LM se mi už tolik nezdají, tak se přesunu do extraligy. Vybral jsem zápas domácího Zlína proti Varům. Domácí Berani jsou na 11. místě se ziskem 56 bodů. Na desátý Litvínov ztrácí 5 bodů a ještě tak mají naději na postup alespoň do předkola. Což jejich dnešní soupeř nemá. Ale pro oba je zápas důležitý, protože pak se bude hrát o vyhnutí se baráži, takže každý bod se počítá. Zlín před repre pauzou dokázal přerušit sérii čtyř porážek výhrou na nájezdy v Hradci. Zápas jsem viděl a Zlín měl v utkání víc štěstí než rozumu, hodně je podržel i brankář Kašík. Dnes ale hrají doma a čeká je slabší soupeř. Ostatně i takovéhle otočení zápasu ze stavu 3:0 jim musí zvednout sebevědomí. V produktivě Zlína vede Ondáček s 31 body.

Karlovy Vary jsou na 12. místě, tedy jen o jedno místo za Zlínem, ale se ziskem jen 45 bodů. Ztráta tedy už narostla a cílem tak bude vyhnout se baráži, na Chomutov mají náskok 8 bodů. Hlavně venku jsou Vary docela marní, za 18 zápasů získali jen 15 bodů s bilancí 4 výhry, po 1 výhře a prohře v prodloužení a 12 proher v základní hrací době. Nejproduktivnějším hráčem je Flek s 25 body.

Ve vzájemných zápasech v letošní sezóně zatím mírně úspěšnější Vary. Každý tým jednou vyhrál na ledě soupeře (2:4 Zlín a 1:4 Vary). Poslední vzájemný zápas vyhráli doma Vary na nájezdy 4:3. Oba týmy mají shodně průměr 5,3 branek na zápas. No dneska věřím víc Zlínu. Přeci jen ještě mají možnost bojovat o předkolo a výhodu domácího prostředí. Navíc brankář Kašík je docela ve formě a moc gólů dnes snad nepustí. Věřím tak ve výhru Zlína a méně než 6,5 branek v zápase, oproti kurzu 1.7 na výhru domácích solidní navýšení kurzu.

Tip: výhra Zlín a méně než 6,5 gólů @ 2.41 Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 13. úno 2019 20:01:26

Re: Zlín - Karlovy Vary

Výsledek zápasu 5:3, tip KO. Tak Zlín to podle předpokladů zvládnul, ale padlo víc gólů. No mohl jsem dávat jen jedničku na jistotu za těch 1.7, ale co už.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.143s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore