Malisse - Lacko

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 04. říj 2011 13:36:33

Malisse - Lacko

Xavier Malisse (1) Obrázek - Lukas Lacko Obrázek

Turnaj: Obrázek Challenger Mons 2011
Datum a čas konání: 04/10/2011, 20:30h
Povrch: Tvrdý, hala

Vzájemné zápasy:
Obrázek




Obrázek ** XAVIER MALISSE ** Obrázek

Rank: 48
Bilance tento rok celkově: 0W-0L na CH, na Grandslamech a světové tour 22W-23L
Bilance tento rok na hardu: 0W-0L --> CH, 11W-15L --> G
Bilance na hardu celkově: 47W-21L --> CH, 145W-139L --> G

Obrázek
Xavier Malisse

Poslední 3 zápasy Malisseho na hardu:
20/09* R32* Metz, France; 19.09.2011; 250; Indoor: Hard; Draw: 28 --> vs Michael Berrer [88] 2:1 (6:4, 3:6, 6:4)
22/09* R16* Metz, France; 19.09.2011; 250; Indoor: Hard; Draw: 28 --> vs Igor Kunitsyn [58] 2:0 (6:4, 6:2)
23/09* Q* Metz, France; 19.09.2011; 250; Indoor: Hard; Draw: 28 --> vs Alexandr Dolgopolov [20] 0:2RET (3:6, 0:1)



Obrázek ** LUKAS LACKO ** Obrázek

Rank: 126
Bilance tento rok celkově: 16W-12L na CH, 4W-9L na G
Bilance tento rok na hardu: 14W-8L na CH, 4W-6L na G
Bilance na hardu celkově: 83W-56L na CH, 22W-26L na G

Obrázek
Lukas Lacko

Poslední 3 zápasy Lacka na hardu:
23/09* Q* Izmir, Turkey; 19.09.2011; CH; Outdoor: Hard; Draw: 32 --> Charles-Antoine Brezac [263] 2:0 (6:1, 6:3)
24/09* S* Izmir, Turkey; 19.09.2011; CH; Outdoor: Hard; Draw: 32 --> Steve Darcis [95] 2:0 (6:2, 6:2)
25/09* F* Izmir, Turkey; 19.09.2011; CH; Outdoor: Hard; Draw: 32 --> Marsel Ilhan [111] 2:0 (6:4,6:3)



VYHODNOCENÍ:
- Tak ohledně bilancí at už celkově na všech površích, či celkove na hardu alebo jen tento rok na hardu, tak musím říci, že lepší o něco je domácí tenista Malisse, pro kterého jednoznačně hovoří i zkušenosti. Plus ještě bych také zminil, že v hale jsou oba teniste tak vyrovnaní. Takže z tohoto pohledu Malisse.

- Tak a můžeme přistoupit k vyhodnocení posledních 3 utkání Malisseho. Tak nejprve se utkal s Berrerem, který je jako grandslamista takový nic moc a všetky bilancie má záporné tedy z tech co vyhodnocuji a aktuálně mu patří na světě až 87. příčka, ovšem na Challengerích má tento rok 3 odehrané zápasy a všechny na hardu se skorem 2W-1L a celkove na CH na hardu 86:43 což je velmi slušné. Druhým soupeřem pro Malisseho byl Kunitsyn aktuálně 57. hráč světa, který je na tom na Grandslamech dost podobně jako Berrer a má tedy bilanci 15:17 zápasům tento rok na všech površích, 9:11 na hardu tento rok a celkove na hardu 53:77 a na CH opět ten samý případ jako u Berrera ovšem tento viac nahraných utkání a lepší forma 12:2 tento rok celkově a to samé i na hardu, jelikož na jiném povrchu na CH nehrál a celkově na hardu 140:80 a jeho poslední soupeř, který už ovšem Berrera z turnaje v Métách vyřadil, tak to pol ukrajinec Dolgopolov, který je ovšem momentálně v první světové dvacítce a to konkrétně na 19. místě , jeho bilance na Grandslamech ze všech povrchů z tohoto roku je 34W-23L, z toho 18W-10L na hardu a 30W-23L celkove na hardu, ovšem je mi docela otazkou jaktože je tento ukrajinec tak vysoko, třeba na CH turnajích nemá odehráno prakticky vubec nic, tak nevem no ako se dostal takto na vrchol.
A k posledním 3 utkáním slovenského tenisty Lacka. Tak ten hrál poslední 3 zápasy na challengerovem turnaji v Izmiru v Turecku, kde tedy zmíním už jen jeho soupeře od čtvrtfinále, kde se utkal proti Brezacovi akutálně až 254. hráč světa. Brezac za svou karieru neodehrál na Grandslamech ani jeden jediný zápas a na Challengerech to jeho vystoupení není žádná sláva, celkove tento rok odehrál pouhých 11 zápasů a bilance 4W-7L je dost hrozivá z toho na hardu 4:5 což je sice o neco lepší, ale i tak zaporná bilance na challengerich ho nemuže ani nahodou srovnavat se soupeři typu, které měl Malisse. A celková bilance Brezaca na hardu je 11W-15L, takže je to hráč s dost málo zkušenostmi a tudíž povinnost byla pro lacka takovehoto souepře porazit. V semifinále narazil Lacko na belgičana Darcise akutálně 89. hráče světa, který už je ovšem o poznání lepší než soupeř ze čtvrfinále. Bilance Darcise na grandslamech je tento rok 7:5 z toho 5:2 na hardu a celkove na hardu 20:27, na challengerich je ještě pochopitelně lepší 25W:11L je jeho bilance z tohoto roku, 9:4 z toho na hardu a celkove na hardu má 31W:21L, tady je pro mě velkým překvapením, že tak jednoduše sveho soupeře porazil Lacko. A nakonec tedy finále a následne vyzdvihnutí trofeje, o kterou jsi Lacko zahrál proti domácímu Ilhanovi, teto tenista je na Grandslamech dost podprůmerny a tedy dostis labý tento rok odehrál na techto turnajích 16. zápasů a má bilanci z nich 5W-11L, z toho ještě vetší katastrofa na hardu 2:8 + celkvoe na hardu 7:17, na CH je to ovšem trošku jiný tenista a tento rok má na techto turnajích bilanci 15:10 z toho 6:5 na hardu a celkove na hardu 43:26.
Z tohoto pohledu lepší Malisse, který hrál celkove proti jasně težším soupeřům, jediný soupeř na urovni soupeřů Malisseho byl Darcis, ale ten byl celkove na tomto turnaji takový nemastný neslaný.

- A nakonec tedy výkony obou hráčů na tomto turnaji z předchozích let, Malisse už tu letos hraje celkově po páté v kariéře. Největšího úspěchu zaznamenal na vůbec své první účasti tady a to tedy v roce 2005, kdy se dostal až do finále a to přes Benneteaua, Murraye a Vliegena, nakonec však lehce už asi vyčerpaný z předchozích bojů podlehl Olivierovi Rochusovi ve dvou setech. Další jeho účasti v roce 2007 a následně 2008 obě neskončili zrovna dobře a prohrál již v prvním kole ovšem ani jednou se rozhodně nevzdal, v roce 2007 proti Marrayemu prohrál 1:2 na sety i když takovetoho tenistu určite mel porazit a nasledujici rok prohral s Mullerem 0:2 na sety 5:7 a 3:6. A dosud jeho psolední učast tedy Mallisseho v roce 2009, kdy se dostal až do čtvrttfinále, když psotupně vyřadil Berrera a lehce Gabashviliho, tak ztroskota l v te době se svetovou 60. Tipsarevičem.
Lacko ten hrál na tomto turnaji jen jednou a to stejně jako u Malisseho zatím na sve poslední účasti tu v roce 2009, ovšem oba borci na sebe nakonec nenarazili a oba skončili ve čtvrtfinále, avšak nutno podotknout Malisse dostal opět težší soupeře než jeho sok. Lacko nejdříve porazil po 2 tiebreakách Koubka v prvom kole kde mal se 122. hráčem sveta pořádne štestí. Následne měl štestí, že po dost vyčerpávajícím zápasu dostal soupeře až ze 4. stovky svetoveho žebříčku Goffina a ve čtvrfinále už si neporadil se světovou 223, kteremu podlehl 1:2 na sety. Takže i tady lepší Malisse, který je i domácím hráčem i když momentálně žije vlastně v USA, ale i tak. Je to zkušenejší hráč celkove a ostatně i na tomto turnaji a já mu proto věřím.



Můj tip na dnešek :
Malisse kurz 1.45 u Obrázek --> Střední vklad ;)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek úte 04. říj 2011 14:30:06

Re: Malisse - Lacko

sázet na Malisseho je v současnosti jedna z nejhorších věcí, jakou může člověk udělat ;) a ještě v takovymhle kurzu... sorry kámo, sice jsis koukám s tim dal zase práci, ale vůbec bych se nedivil, kdyby byla neúspěšná a přišla vniveč... a jinak, popravdě nemusely by bejt tvoje analýzy tolik obsáhlý, protože když člověk vidí tolik textu, tak se na to vykašle a koukne se jen na tip, takže stručnost a vytyčení hlavních faktů je lepší věc než obsáhlá dlouhá nicneříkající analýza :p někdy je míň víc :) ber to jako pozitivní kritiku, jen ti radim, no offense :ympray:
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 04. říj 2011 14:51:57

Re: Malisse - Lacko

Tak mě je to vcelku jedno jestli to někdo čte a někdo ne a to co píšu, tak to je podle mě duležité info k zápasu Malisse sice má aktuálně myslím nějaké zdravotní problemy, ale předpokladam, že i přesto vyhraje když před asi před týdnem hrál na tom minulem turnaji v Métách, kde si nevedl vubec špatně.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 23. říj 2011 10:24:43

Re: Malisse - Lacko

Výsledek: 2:0 [6:4;6:3]


Můj tip na dnešek :
Malisse kurz 1.45 u Obrázek --> Střední vklad ;) --> Tip OK :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.124s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore