Schwartzman - Dimitrov

<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek ned 01. kvě 2016 8:23:08

Schwartzman - Dimitrov

Dnes 16:00
Istanbul
Finále (antuka)


Diego Sebastian Schwartzman (1992, Argentina, 87) vs. Grigor Dimitrov (1991, Bulharsko, 29)

O Schwartzmanovi jsem toho napsal mnoho v předchozích analýzách (viz. viewtopic.php?f=8&t=13872)
Opět pouze doplním, že byl úspěšný také v SF, když vyřadil Delbonise (36), výsledkem 6:7, 6:3 a 6:2. Zde v Istanbulu Schwartzman odehrál celkem 7 zápasů. Čtyři v singlu a tři v deblu. Dnes se účastní finále v obou těchto kategoriích. Už v SF jsem měl obavy o jeho kondici, ale v zápase proti Delbonisovi mě přesvědčil, že jeho fyzický potenciál je obrovský. Jeho hra je tom založena. Zdejší povrch mu jako ortodoxnímu obranáři absolutně vyhovuje.

Dimitrov je na tomto turnaji druhým nasazeným hráčem. Od OF zatím ztratil pouze 1 set. Jeho cesta turnajem je lemována těsnými výsledky. Vyřadil tyto hráče: Ungur (194), Veselý (63) a Karlovič (31). Proti Ungurovi byl obrovský favorit, ale vyhrál těsně 7:5, 4:6 a 7:5. Další dva zápasy sice vyhrál ve 2 setech, ale celkem 3x hrál TB. Vždy se mu však povedl vyhrál. Dimitrov má více založenou hru na síle než jeho dnešní soupeř. Tohoto turnaje se účastní podruhé. V roce 2015 skončil v SF. Dimitrov je univerzálním hráčem, žádný povrch mu nedělá potíže. Na antuce má celkovou bilanci 125/61, letos 4/1. Jeho letošním největším úspěchem je lednové finále v Sydney. Letos je to pro něj druhý antukový turnaj. Tím prvním bylo Monte Carlo. Tam vypadl ve 2K se Simonem (18).

Schwartzman aktuálně prožívá nejlepší část této sezóny. Jak už jsem psal několikrát předtím, zdejší podmínky jeho hře maximálně vyhovují. Důkazem toho je finálová účast v singlu i v deblu. Dimitrov pro něj bude těžkou překážkou, ale ne nepřekonatelnou. Ani jeden z hráčů si nijak výrazně nedrží podání a u obou dvou je cesta do finále lemována zápasy s velkým množstvím gamu. V nastalém trendu budou oba pokračovat i dnes. Pro oba je toto možnost získat první titul v sezóně. Očekávám vyrovnanou hru a velmi těsný výsledek.

Tip: over 19,5 gamu @ 1,56 (5Dimes)
Vedlejší tip: 1 @ 3,96 (Marathonbet)
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek ned 01. kvě 2016 18:24:49

Re: Schwartzman - Dimitrov

6:7, 7:6 a 6:0 - skoda, ze turnaj konci... Schwartzman opet vyhral v krasnem kurzu. Hlavni tip v podobe overu byl splnen s velkou rezervou - prakticky uz v prvnim setu.

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore