Ferrer-Federer

<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pát 08. srp 2014 18:18:39

Ferrer-Federer

David Ferrer-Roger Federer

Obrázek - Obrázek

Toronto-Masters, čtvrtfinále, tvrdý povrch

Začátek utkání: 9.8.2014 v 02:30


Ferrer:
Aktuální žebříček: 7.
Datum narození: 2.4. 1982
Výška: 175cm
Váha: 72kg
Hraje: pravou rukou
Profesionál: od roku 2000

David je především vynikající antukář na hardu jeho výkon je o dost slabší, viz poslední zápasy, kdo viděl musím sám usoudit, že David se doslova natrápil k výhrám, protože být na straně Dodiga jiný hráč (lepší), takže David by byl vyprovozen z kurtu ve dvou rychlých setech. Dodig neproměnil velkou porci breakballů, a za to byl po zásluze potrestán a prohrál 2:1 a prvním zápase se trápil s americkým hráčem Russelem. Nyní ho čeká daleko lepší soupeř, a myslím si, že průběh utkání bude jasný, který bude diktovat Roger a půjde si už od začátku pro vítězství v utkání.

Federer:
Aktuální žebříček: 3.
Datum narození: 8.8.1981
Výška: 185cm
Váha: 80kg
Hraje: pravou rukou
Profesionál: od roku 1998

Roger v prvním zápase (=2. kolo) v Torontu z kurtu lehce vyprovodil Polanského ve 2 setech 6:2 a 6:0, ale Polanský žádné béčko není, protože v prvním kole dokázal vyřadit poměrně lehce ve 2 setech Poláka Janowicze. V dalším kole vyřadil Cilice po těžkém boji, kde měl hlavně mizernou bilanci na breakbally, kde proměnil pouze jeden breakball z 11, ale přeci jenom Cilic je úplně jiný hráč než David Ferrer. Dále bych měl zmínit luxusní vzájemnou bilanci ze strany Rogera, protože z 15 zápasů neprohrál ani jediné utkání a uhrál pouze 3 sety, což je dechberoucí bilance.

Klady/zápory/důvod:
*Federer na US series má daleko lepší výsledky i výkony.
*Povrch více sedí Rogerovi.
*Vzájemné zápasy 15:0 pro Rogera mluví také za hodně.
*Aktuální výkonnost mluví také pro Rogera.
*Podání má Federer podstatně lepší a daleko méně se trápí v gamech, kdy podává.

Můj tip: Výhra Rogera Federera s hcpem. -3,5g. za 1,66 Obrázek
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek sob 09. srp 2014 20:51:01

Re: Ferrer-Federer

Těžký zápas pro Rogera Federa, ale opět potvrdil svoje kvality a postoupil dál, když vyhrál 2:1 po setech 6:3, 4:6 a 6:3, takže můj tip je OK!

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.120s | 19 Queries | GZIP : Off Livescore