Ramos A. - Davydenko N.

<<

P4P

Příspěvky: 62

Registrován: stř 25. pro 2013 12:03:46

Příspěvek pon 21. dub 2014 21:39:08

Ramos A. - Davydenko N.

V tomto tipe vidím value a k tomu veĺkú ( teda väčšiu :) ) pravdepodobnosť na daný tip .

Zápas: Ramos A. - Davydenko N.
Dátum,čas a miesto konania : 22.4. o 12.30 ( po skončení zápasu Kukushkin-Melzer ) , Barceolna , 500 ATP , 1 z 11 500bodových turnajov ATP , veľký turnaj .


Ramos A - 26 rokov , 188cm a 80 kg
Hráč č.103. , Jediný dvorec ktorý mu vyhovuje je antuka - 49/44 na ATP úrovni , 95/53 na CH , futures alebo sateliťáki ako chcete - sú už dávno minulosť a nemá cenu ich spomínať.
Hráč ktorému verejnosť dáva vyššie méty ako ja samotný . Sledujem ho rád - nie pre hru ale pre jeho výpadky , hernú nerovnováhu . Čo sa týka tenisovej stránky - servis - slabý avšak nepríjemne spinovaný a v celku dobre umiestnený , zakl.údery tiež nič moc , vyniká bojovnosťou a dobrou fyzičkou - musí si predsa vymakať tie jeho výpadky z diana zápasu .
Season dobrá - veľa win matches ale žiadny prenikavý výsledok . Vyhral nad Berlocqom a set zobral Dimitrovovi .




Davydenko N. - 32yrs , 178cm a 70 kg
NO 82. , Známy introvert ktorý moc nepriťahuje už ani tenisovo . Posledné mesiace viac menej už dožíva na turnajoch . Former number 3. vyniká neskutočnou rukou , výborným zrýchlením hry a tenisovým IQ. Hovorí sa keď má pohodu , dokáže veľké veci . S tým súhlasim ale vek neoklame , tak ako nikto na svete . Rus odohral iba pár zápasov - za zápis stoja akurát tak výhry nad Benneteau , Sijsling .
Naposledy prehral nad Mannarinom 0:2 pred mesiacom na tvrd.povrchu v pozícii jasného favorita (1.36) . Celý mesiac na oddych určite prospeje na prevetranie a nadýchnutie do antukovej časti sezóny.



Zhrnutie : 1.38-2.87 - skutočne neviem odkiaľ sa berú tieto kurzy . Začínaly na 1.50-2.50 - fair . Moja stávka je na neprehru Rusa v hcp . Gamy sa my zdajú skutočne tou správnou voľbou s veľmi interesting kurzom. Dôvod??? Barcelončanova hlava + dobrý avšak nevyspitatelný los pre Alberta + akási povinnosť ísť do 2nd Round + Davydenko - oddychnutý a odhodlaný ukázať dobrý výsledok aby sa Albert bál ak sa stretnú na inom povrchu - Tam by šla výhra na Rusa .
Tip: N.Davydenko + 4.5 games
Kurz: 1.62 u Pinnacle Sports za mnou rekordnú dôveru tu na Tipfóre - 8/10




Uvítam akúkoľvek formu diskusie na tento aj hocijaký iný zápas . GL :) !
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 21. dub 2014 23:01:07

Re: Ramos A. - Davydenko N.

Nechapes kurzy ?? Ja teda ano.

a) rychly povrch, jedna z nejrychlejsich antuk, domaci prostredi, stabilnejsi hra v dlouhych vymenach, lepsi servi, lepsi cit a pohyb ... to vse na strane Ramose

b) Davydenko uz neni to co byval, zahraje jak se vyspi, dokaze zapas vypustit

jasne tonu kurz odpovida, Albert je mnohem vybavenejsi a kvalitativne posledni roky lepsim hracem. Ma dobry pohyb, jeho servis je velice dobry.

Ten hcp to mozna pokryje, ale je to jen reakce na to ,, slutecne nevim odkud se berou tyto kurzy " :)

ale v tom kurz 1.6 nevidim hodnotu, max do nejake akovky

good luck
<<

P4P

Příspěvky: 62

Registrován: stř 25. pro 2013 12:03:46

Příspěvek úte 22. dub 2014 8:46:02

Re: Ramos A. - Davydenko N.

Asi to vidíš z iného uhľa pohľadu .
Ramosov servis sa mi nezdá dobrý , Nikolay už neni čo býval - ale myslím že ruku ma veľmi dobrú stále .
Tip je hlavne založený na Ramosovej hlave , ktorá - musíš uznať - nie je práve najlepšia + Rus , ktorý prekvapiť môže - mne každopádne stačí 4:6 4:6 a za kurz 1.62 sa mi to oplatilo .

Ďakujem za názor .
<<

P4P

Příspěvky: 62

Registrován: stř 25. pro 2013 12:03:46

Příspěvek úte 22. dub 2014 14:26:12

Re: Ramos A. - Davydenko N.

6:4 6:4 pre Ramosa .

TIP OK

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.271s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore