ATP Bukurest: Jan Mertl vs Simone Vagnozzi

<<

Cradle

Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: úte 15. bře 2011 10:39:18

Příspěvek sob 19. dub 2014 18:03:22

ATP Bukurest: Jan Mertl vs Simone Vagnozzi

Obrázek Jan Mertl vs Simone Vagnozzi Obrázek

Misto: Bukurest, Rumunsko Obrázek
Povrch: Antuka
Cas: 20. dubna v 10:30

Tento zapas me zaujal predevsim z pohledu ceskeho hrace, ktery patri do prumeru challengerovych turnaju a Simone Vagnozziho, ktery do nej patril a i na urovni ATP umel zahrat slusne zapasy, ale posledni dobou mi prijde dost z formy. Jan Mertl myslim na antuce jeste poradne nehral, ale mel nekolik dni na adaptaci a antuka patri mezi jeho oblibene povrchy. Stylem hry jsou oba hraci dost odlisni, Mertl je spise ranar, hodne sanci ma vice na tvrdem povrchu, kde take Vagnozziho dvakrat porazil 2:0 na sety, ale to na antuce nebude hrat zadnou roli, ikdyz si myslim, ze pokud Honzovi pujde dobre podani a udery mu v jeho rychle utocne hre budou litat do kurtu tak jeho souper nebude mit moc sanci a klidne muze vyhrat velmi rychle 2:0 na sety. Vagnozzi je klasicky italsky antukar, ktery hraje velmi defenzivni hru, pouziva chopy, zmeny rytmu, ale co se tyce utoku nema cim prekvapit, jeho forehand je hodne slaby a backhand neni o moc lepsi, vetsinou porazi soupere jejich vlastnimi chybami.
Soucasne rozpolozeni obou hracu je vcelku odlisne, zatimco Mertl vyhral turnaj futures, Vagnozzi ma za sebou par proher a posledni uspech se datuje ke konci brezna, kdy byl v semifinale antukoveho futures. Verim, ze Honza potvrdi svoji kvalitu na servisu a nejaky ten breakball da a nenecha se znechutit hrou Vagnozziho. O tom bude cely zapas.

Muj tip - 1 - Jan Mertl - 1,9 - Obrázek

GL %%-
<<

Cradle

Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: úte 15. bře 2011 10:39:18

Příspěvek ned 20. dub 2014 17:29:52

Re: ATP Bukurest: Jan Mertl vs Simone Vagnozzi

Zapas zacal zajimave, Mertl vedl 6:3, ale pak oba sety prohral stejnym pomerem 3:6..omlouvam se za spatny tip.. :(

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.154s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore