Schwartzman - Delbonis

<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek pát 29. dub 2016 18:54:30

Schwartzman - Delbonis

Sobota 12:00
Istanbul
SF (antuka)


Diego Sebastian Schwartzman (1992, Argentina, 87) vs. Federico Delbonis (1990, Argentina, 36)

O Schwartzmanovi jsem psal již v předchozích dvou analýzách (viewtopic.php?f=8&t=13869). Teď pouze doplním, že v ČF porazil velmi trpělivým výkonem favorizovaného Džumhura (79). Celý zápas jsem sledoval a Diego se postupem zápasu zlepšoval a zlepšoval. Ve druhém setu dokonce odvracel i MB. Schwartzman ukázal také velkou psychickou odolnost a pouze potvrdil to, že se mu ve zdejším prostředí a na zdejším povrchu hraje velmi dobře. Schwartzmanovi se dobře daří na zdejším turnaji také v deblu ,kde se svým kolegou Moltenim je také v SF. Zde může být mírným nebezpečím únava. S Džumhurem strávil na kurtu bezmála 3 hodiny, avšak vybojovaná výhra jej musela velmi nakopnout.

Delbonisovi se letos velmi daří. Na začátku dubna se mu podařilo jasně opanovat turnaj v Marrákeši (antuka). V březnu si na (pro něj poměrně nezvyklém) hard-outdooru připsal skalp Murrayho (2). Na posledním turnaji v Bukurešti (antuka) se Delbonisovi příliš nedařilo. V SF jej překvapivě vyřadil Pouille (55). Zde v Istanbulu Delbonis také nenašel svojí ideální hru. V OF mu sebral set Sela (78). V ČF porazil silného Vinolase (56), těsným výsledkem 7:6 a 6:4. Delbonis je typický jihoamerický antukář, kterému vyhovuje pomalý povrch. Většinu svých zápasů tak odehrál na antuce, kde má celkovou bilanci 305/159, letos 12/5.

Oba hráči se utkali již třikrát. Vždy se hrálo na antuce, a vždy vyhrál Delbonis. Poslední 2 zápasy z let 2015 a 2016 však byly velmi vyrovnané a také třísetové. V roce 2015 v Riu Schwartzman skrečoval ve 3. setu, když prohrával 2:1. Předchozí 2 sety byly 6:7 a 7:6. Letos se hráči potkali v OF v Sao Paulo a Delbonis vyhrál 3:6, 6:4 a 6:2.

Schwartzmanovi výkony se mi zde v Istanbulu opravdu líbí. Nebylo by pro mne žádným překvapením, kdyby se dokázal dostat až do finále. Jeho krajan Delbonis pro něj ale bude zatím tou nejtěžší překážkou. Oba hráči se dobře znají a budou rozhodovat maličkosti. Ani jeden z hráčů zde není nijak silný na podání. V tomto zápase očekávám velmi vyrovnanou bitvu, bude se hrát více gamů.

Tip: over 21,5 gamu @ 1,81 (Unibet)
Vedlejší tip: 1 @ 3,01 (Pinnacle)
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek sob 30. dub 2016 20:24:58

Re: Schwartzman - Delbonis

Schwartzman jede a vydelava dal. 6:7, 6:3 a 6:2 - oba tipy tak ok. Zitra nas ceka finale.

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.189s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore