San Jose Sharks - St. Louis Blues


4.3.2012 04:30 SEČ
Na to, že San Jose hraje o playoff, tak má výsledky v poslední době nic moc. Má odehráno 63 zápasů a na svém kontě má 73 bodů. Z posledních 6 zápasů vyhráli pouze 2 a to by se jim stávat nemělo pokud to s playoff myslí vážně.
V posledním zápase 2.3. Sharks hostili Sabres. Byl to velmi defensivní zápas s neuvěřitelnými výkony brankářů Niemiho i Millera a po jediném gólů Stafforda z mezikruží Sharks prohráli 0:1. Nebyl to ale vůbec špatný zápas ze strany San Jose, byly to právě oni kdo byl v zápase aktivnější, ale všechny šance zlikvidoval nesmrtelný brankář Buffala - Ryan Miller.
Na druhé straně St. Louis je na tom v boji o playoff o trochu lépe - 65 zápasů = 87 bodů. V posledních zápasech jsou Blues úplným opakem Sharks - 4 výhry a 2 prohry. Při boji o playoff mohou být tedy o poznání klidnější.
Poslední zápas hráli Blues 2.3. venku proti Vancouveru. Velmi defensivní, vyrovnaný zápas rozhodl dorážkou Alexandre Burrows. Ke konci Blues odvolali brankáře Elliotta a jen co se Vancouver dostal z obranného pásma měl Chris Higgins už velice ulehčenou práci. Zápas tedy skončil 0:2 z pohledu St. Louis.
Spolu se v této sezoně setkali 3x, z toho 2x padl under :
16.10.11 - San Jose vs St. Louis 2:4
11.12.11 - St. Louis vs San Jose 1:0
13.2.12 - St. Louis vs San Jose 3:0
Za San Jose se mezi tři tyče postaví naposledy skvěle chytající jednička Sharks - Antti Niemi s procentuální úspěšností zásahů 91,4% a s počtem 2,43 obdržených branek na zápas.
Do branky St. Louis se postaví 26letý Slovák Jaroslav Halák s úspěčností 92,5 % a s počtem 1,94 obdržené branky na zápas.
Kdybych se musel přiklonit k jednomu týmu, tak by to bylo San Jose. Střelce si tipnout netroufám, neočekávám totiž žádnou přestřelku a tak si zahraju UNDER.
Tipy:
Under 4,5 golu @ 2,70

Under 5 golu @ 1,97

Under 5,5 golu @ 1,60

San Jose Sharks @ 2,45

Hodně štěstí !
