Vityaz Podolsk - Metallurgh Novokuzněck

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 25. srp 2015 16:39:51

Vityaz Podolsk - Metallurgh Novokuzněck

Vityaz Podolsk (Čechov) - Metallurgh Novokuzněck

Středa 26.08.2015, zápas začíná v 18:30
1.kolo Kontinentální hokejové ligy
Tip: 1
Kurz: 1,80 (Bet 365)
Obrázek

Ze středečního programu se mi líbí hned dva zápasy. U obou si neumím představit nic jiného než vítězství domácích. Tím prvním je mnou analyzovaný Čechov a druhým zápasem je Záhřeb - Chabarovsk, kde bych se nebál vsadit i +6,5 gólů.

Z Čechova se v posledních letech stal opravdový hokejový tým. Dříve byl známý hlavně díky svým rváčům a věčným provokacím, dnes už se ale zaměřují především na hokej a na výsledcích to jde vidět. Už v minulém roce bylo znát, že se vedení rozhodlo jít jinou cestou. Tým skončil na 11.místě, nutno ale dodat, že to bylo dáno hlavně velice špatným závěrem sezóny, kde v posledních 5 zápasech bral jen body za jedno vítězství. Nicméně i tak skončil v konferenci Podolsk před Bratislavou, Rigou a Záhřebem. To Metallurg je každý rok silný tak nějak stejně, letos to ale vidím na vůbec největší propadák. Novokuzněck každoročně končí na celkové předposlední pozici, letos však dle mého názoru musí skončit poslední. Kvalita týmu je na KHL naprosto otřesná.

Docela zajímavé tváře přivedl Podolsk do svého týmu. Přišel Musatov, Yezhov, Abdullin, Eronen a vynikající střelec Palola, který opustil Tapparu Tampere. Odešel Porseland, Kousal, Mamin a nebo Seleznyov. Já si myslím, že Čechov zůstane kvalitou někde kolem play off, ale myslím si, že nakonec se do něj nedostane. Kvalita týmu ale není vůbec špatná, je tam mnoho hráčů, kteří jsou schopni postarat se o překvapení.

Novokuzněck se vydal trochu jinou cestou. Upřímně vůbec nechápu, proč se Metallurgh vůbec snaží zachránit příslušnost v KHL. Klub zužují velké finanční problémy, řekl bych až existenční, ovšem není to ani prvním a bojím se, že ne ani posledním rokem co se to dá napsat. Letos už ale oproti jiným sezónám jde vidět, že šetří opravdu hodně. Do týmu Přišel Kousal, Kazakov, Novotný (brankář), Orlov a nebo Lyamkin. Kromě Kazakova a Kousala bych to ani posilami nenazýval, na KHL tohle prostě stačit nebude. Odešel potom Kurepanov, Khlystov, Kosourov, Turukin, ale hlavně GALIMOV a MALTSEV.

Přípravu na novou sezónu v podání Metallurghu bych nazval komedií, popř. zostudněním KHL. Novokuzněck dostával příděly na všech frontách. Z 11 přípraváků vyhrál jenom 1! Prohry postupně přicházely od Omsku, Liberce, Jekatěrinburgu, 2x Čechova, Astany, Vladivostoku, 2x Jugry a také od Krasnoyarsku a to dokonce doma v generálce! Výhra přišla jen 3.8. na ledě Jugry kde Metallurgh vyhrál 3:4 pp.

To Čechov 3x vyhrála 6x prohrál. Ovšem nutno dodat, že mělo daleko kvalitnější soupeře. Podolsk zvítězil nad Tverem a 2x nad Novokuzněckem. Nestačili pak (VŽDY VENKU) na Rigu (6:2 a 2:0), CSKA Moskvu (2:1), Dynamo Moskvu (3:1 a 3:2) a v generálce na Spartak Moskvu (4:3). Byť to byly všechno prohry, tak se musí uznat, že respekt si Čechov vytvoří. tak vyrovnaná utkání nemohou být náhodou.

Stejně jako v přípravě si myslím, že Čechov suverénně Novokuzněck přehraje. Doufám, že se domácím podaří dát rychlou branku, tím by se zřejmě rozhodlo už v samotném začátku. Rozhodující bude kvalita, kterou Čechov má, zatímco Novokuzněck nikoliv. Kurz 1,8 je dárek.

HLAVNÍ TIP: VÝHRA DOMÁCÍCH # 1.80 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 27. srp 2015 18:40:46

Re: Vityaz Podolsk - Metallurgh Novokuzněck

Ve 49.minutě nebyla bohužel Čechovu uznána branka na 2:1 a proto museli rozhodnout až v samostatných nájezdech. Tip je tedy bohužel KO.
Čechov - Novokuzněck 2:1sn KO

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.271s | 19 Queries | GZIP : Off Livescore