HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín

<<

simferopol

Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 17. pro 2012 14:17:28

Příspěvek čtv 03. led 2013 22:08:40

HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín

Začátek utkání: 4.1.2013 / 17:00 CET
Česká Extraliga Obrázek


Ve Werk Aréně přivítá domácí Třinec celek PSG Zlín. Třinec tak může svého soka v tabulce po tomto utkání přeskočit. Naposledy PSG Zlín na stadionu Luďka Čajky podlehl Kladnu 2:5 a podal tak jeden z nejhorších domácích výkonů. Jaromír Jágr v utkání takřka nešel odstavit od puku a přičinil se k výhře Rytířů čtyřmi body. Za PSG se trefil Kubiš, který byl přeřazen ze čtvrté formace nedávno do první a očividně mu tento přesun náramně svědčí vedle dvojice Leška, Balaštík. Kohler tak doplatil na střeleckou mizérii, kterou v poslední době měl. Druhou branku Beranů vsítil Balaštík.

Třinec tahá šňůru pěti domácích výher v řadě a potvrzuje tak velkou sílu, kterou Oceláři ve Werk Aréně mají. Třinec naposledy porazil České Budějovice 6:3, kdy domácí museli obracet skóre 1:2 z první třetiny. Budějovice náporu Třince nedokázali odolat a po gólech Růžičky, Rotha, Polanského a Adamského ve vynikající druhé třetině výsledek obrátili a nedali v závěrečném dějství Mountfieldu šanci.

Zlínské hokejisty položila chřipková epidemie, která znemožní start hned čtyřem hráčům: Tesařík, Zámorský, Honejsek, Okál a dále je mimo hru Matějíček, který má potíže s ramenem a Horák je po otřesu mozku. Navíc Urbanec reprezentuje ČR na MS do dvaceti let. Jelikož se kompletně rozpadla obrana Beranů, tak Vlach nejspíš povolá beka Tomáše Valentu z Olomouce a možná sáhne i po juniorech.

Třinec je naopak v plné polní. Do sestavy již naskočí i Jiří Hudler, kterého zranil Tomáš Filippi, když ho trefil bruslí do oblasti krku a musela pro něj až na led přijet sanitka.

Třinec je velmi silný mančaft, obzvláště doma jej málokdo porazí, navíc je bez absencí. Zlín je zdecimován ztrátama a bet na Třinec je pro mne povinnost než dropnou kurzy. Hraju odvážnější sázku na hcp -1,5 na Třinec s kurzem 2,7 u Bet365.

Obrázek

Shrnutí absencí:
Zlín: Matějíček, Tesařík, Zámorský (nejistý), Honejsek, Okál, Urbanec, Horák

Třinec: nikdo


Tip: Třinec hcp -1,5
Kurz: 2,7
Obrázek
Naposledy upravil simferopol dne čtv 03. led 2013 22:29:31, celkově upraveno 2
<<

radim

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1712

Registrován: stř 05. říj 2011 14:56:33

Příspěvek čtv 03. led 2013 22:22:45

Re: HC PSG Zlín - HC OCeláři Třinec

máš v nadpisu obráceně domácí/hosté..stím tipem na hcp bych si nebyl až tak jistej, třinec je doma opravdu silnej, ale taky nejde opomenout sílu Zlína venku kdy jsou druhý nejlepší tým..a k těm absencím-junioři tým doplňovat nebudou,k dispozici je 5 beků šestej bude Valenta z Olomouce a jak řekl trenér Vlach bude se hrát na tři pětky takže nakonec to takovej problém nebude, spíš se Zlín dostane dost rychle do tempa a budou moct rychle praktikovat tu svojí hnusnou nepříjemnou hru venku..třinec možná,ale hcp nevím nevím..ten kurz jako není špatnej, tu epidemii nejde přehlídnout, jde o to jakou důvěru tomu dát
Naposledy upravil radim dne čtv 03. led 2013 22:34:03, celkově upraveno 1
ObrázekObrázekObrázek
<<

simferopol

Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 17. pro 2012 14:17:28

Příspěvek čtv 03. led 2013 22:33:11

Re: HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín

Díky za ten nadpis, jsem to psal rychle. Co se týče kurzu, tak s tebou nesouhlasím. Kurz bude teprve více dropovat a počítám, že během zítřka bude průměr na čistou jedničku na 1,75. Jinak do hcp jdu, jelikož s tímto infem by byl hřích do toho nejít. Já hraji agresivní bety a vím, že u tohoto betu musím být opět agresivní :-)
<<

radim

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1712

Registrován: stř 05. říj 2011 14:56:33

Příspěvek čtv 03. led 2013 22:36:44

Re: HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín

stím kurzem sem to tam napsal blbě,už sem to přepsal :) .. jako kdyby nebyla ta chřipka tak bych o tom ani neuvažoval, takhle śe to zkusit dá, no a jestli měli ty nemocný v šatně tak by to mohlo dostat do zítra ještě víc hráčů :)
ObrázekObrázekObrázek
<<

hubliho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: sob 13. srp 2011 11:48:12

Příspěvek pát 04. led 2013 0:39:13

Re: HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín

1tř. x

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.191s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore