Ässät Pori - Tappara Tampere

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 02. bře 2011 12:26:23

Ässät Pori - Tappara Tampere

03.03.2011 - 17:30

Obrázek


Ässät Pori - Tappara Tampere

Obrázek

Posledním zápasem finské 1. hokejové ligy mužů jsem si vybral duel mezi ambiciózním Ässät Pori a hledajícím se Tappara Tampere.

Ačkoliv Ässät Pori na tom ohledně formy není až tak skvostně a opět jejich výsledky připomínají horskou dráhu, tak na rozdíl od Tappara Tampere jsou na tom ještě výborně. Ässät Pori za posledních deset utkání zvítězili 5x v základní hrací době a jednou PP. Celkové skóre z těchto utkání je 34:23. V posledním kole zajíždělo Ässät Pori na led Turku PS, který je na tom ohledně formy velice podobně jako soupeř tohoto utkání Tappara Tampere. I přes to, že Turku PS hrálo na domácím ledě, tak Ässät Pori zvítězilo celkem jasně 4:8. Za poslední 4 domácí utkání klopýtlo Ässät Pori jen jednou a to v tom minulém, kdy narazili na skvěle hrající IFK Helsinki a v tomto utkání podlehli 2:4. Tudíž tuto prohru určitě v tomto utkání budou chtít odčinit a poděkovat tak svým fanouškům.

Ligová tabulka:
Obrázek

Tappara Tampere neprožívá příliš dobré období. Za posledních 9 utkání totiž v základní hrací době Tappara Tampere vyhrála jen jednou a to na domácím ledě s Jokerit Helsinki 2:1. Momentálně tedy drží nelichotivou sérii 4 proher v řadě a v posledním utkání navíc Tappara Tampere dostala příděl před vlastním publikem 2:6 od Lukko Rauma a to nesvědčí o příliš veliké herní pohodě a je vidět, že uvnitř klubu a v kabině nepanuje příliš optimistická a dobrá nálada. Tappara Tampere navíc na cizím ledě moc zahrát neumí. Odehrála na nich doposavaď 28 utkání, z kterých vychází bilance 6-3-4-15 a skóre 67:92.

Ässät Pori bude hrát před domácím publikem a rozhodně je na tom co se týče formy o dost lépe. Navíc domácí bude hnát myšlenka poposkočení z třetího místa na druhé, což se také určitě počítá.

Celkově na finský hokej se zatím moc kurzy nevypisují a tak toho moc není, ale tak kdo má zájem, tak je zatím k dispozici toto:

Průměrné kurzy:
1.57 / 4.11 / 3.76

Nejvyšší kurzy:
1- 1,65 Obrázek Obrázek
0- 4,90 NORDICBET
2- 4,90 NORDICBET
____________________________
Mé tipy:
1- 1- 1,65 Obrázek Obrázek
<<

Sethos

Příspěvky: 51

Registrován: čtv 17. úno 2011 19:38:08

Příspěvek čtv 03. bře 2011 14:10:44

Re: Ässät Pori - Tappara Tampere

Ja skusim 1 tretinu, vyhru domácich za kurz 2,12 (nike) :)
<<

Sethos

Příspěvky: 51

Registrován: čtv 17. úno 2011 19:38:08

Příspěvek čtv 03. bře 2011 18:12:41

Re: Ässät Pori - Tappara Tampere

po prvej tretine: Ässät 3-0 Tappara

takze mi vysiel tiket :-bd
https://www.nike.sk/app/emailTiket/?id=3948

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.153s | 21 Queries | GZIP : Off Livescore