Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 01. zář 2015 17:13:58

Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

Obrázek Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Obrázek


Středa 2.9.2015 v 18:30
Kontinentální hokejová liga
Tip: Padne 6 a více gólů
Kurz: 2.52 Obrázek

Možná se zdá, že z KHL dělám úplnou střeleckou baštu, ale musím vás uklidnit, že kurzy jsou teoreticky nastavené dobře, ale někdy to u některých zápasů přeženou nebo spíš neodhadnou, na druhou stranu se nedivím, protože Rusové jsou dost nevyzpytatelní. Pro mě je teoreticky snažší najít jeden zápas na který se pořádně zaměřím a vsadím na něj, že padne 6 a více branek.

Ačkoliv by se mělo jednat o velice vyrovnaný zápas, tak věřím, že zde padne minimálně 6 branek. Novgorod přes léto nakoupil řadu kvalitních útočníků a také podle toho uzpůsobil hru. Hrají hodně jednoduchý hokej, snaží se hodně ohrožovat bránu i z větší dálky a to vše přispívá k tomu, že jsou zatím hodně produktivní. Novogorod ve 4 zápasech vstřelil 12 gólů. To Čerepovec se zatím trápí, ve třech kolech jen 5 branek. Nutno ale dodat, že Severstal měl velice kvalitní soupeře. Hned na úvod museli čelit náporu Jokeritu, který pro mě překvapení nebyl na ledě až tak suverénní jak jsem čekal. Ve druhém kole přišla výhra na ledě Dinama Rigy, kde se v prodloužení trefil podruhé v zápase Mons. Nakonec prohráli s Petrohradem.

Tento zápas nemá favorita, protože kvalitnější Novgorod hraje venku a navíc už má hodně bodů, to Čerepovec už by měl pořádně zabodovat a tak ho bude plné hřiště. Já věřím v remízu 3:3 nebo 4:4. Nicméně padne hodně branek. Zkusím vsadit i střelce a sice Monse z Čerepovce (kurz cca 3.4) a Klingberga ( Tipsport cca 3.1, ale viděl jsem včera na Doxxbet i 4.5).

TIP: Padne 6 a více gólů # 2.52 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 02. zář 2015 17:28:57

Re: Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

Tak po zveřejnění sestav jsem si snad ještě jistější.
Václav Sýkora (Čerepovec) na tento zápas udělal řadu změn, přeházel lídry formací do jiných. Tak např. Skorochodov půjde do první lajny místo Monse, dále Mons se posune až do 4.lajny s tím, že bude hrát přesilovky (-> velmi dobrý tah) a Nikontseva ze 4. útočné formace do druhé (též výborný tah). Nenastoupí dnes Koněv, který bude ve druhé obranné lajně nahrazen Kudatkem. Novgorod neměl důvod vítěznou sestavu měnit a tak ji také neměnil.
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 02. zář 2015 19:46:36

Re: Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

Čerepovec - Novgorod 3:3 OK
<<

holik77

Příspěvky: 12

Registrován: pon 31. led 2011 11:35:38

Příspěvek čtv 03. zář 2015 8:03:20

Re: Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

vsetinak2 píše:Čerepovec - Novgorod 3:3 OK

Musím před tebou smeknou,tvuj odhad naprosto perfektní!
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 03. zář 2015 10:03:44

Re: Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod

Díky moc :-)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.276s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore