AS Nancy - OSC Lille

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek pát 06. kvě 2011 11:50:23

AS Nancy - OSC Lille

Zápas začíná 7.5.2011 v 21:00

Obrázek

Obrázek AS Nancy - OSC Lille Obrázek

Horko začíná být pět kol před koncem také ve Francii, kde je na špici Obrázek Lille s pouhým náskokem jednoho bodu na druhou Marseille. Je teda jasné, že každé klopýtnutí jednoho či druhého celku může být tím rozhodujícím. Lille se může pyšnit vůbec nejlepší ofenzívou a samozřejmě i jednou z nejlepších defenzív. Poslední dobou ovšem všechny body nesbírají pravidelně. Z posledních pěti utkání vyhráli pouze dvakrát, což je na lídra soutěže málo a tímto stylem by zřejmě titul nezískali. Další krok proto budou muset udělat v sobotu v utkání na hřišti zachraňujících se Nancy. Zápas je tak nečeká určitě lehký. Nálada v kabině je ovšem dobrá, vyhráli poslední zápas 5-0, kdy se trefil i David Rozehnal.

Celek Obrázek Nancy před sebou také rozhodně nemá lehký úkol. Pět kol před koncem jsou na osmnáctém místě, které zaručuje sestup do druhé ligy. Nicméně ty bodové rozdíly tam jsou minimální a tak rozhodně není nic ztraceno. Jenže to by museli hráčky francouzského klubu začínat vyhrávat. Z posledních pěti zápasů mají na svém kontě pouhé tři body za tři remízy. Svěřence trenéra Pabla Correy trápí především koncovka, která je hlavním důvodem jejich neúspěchu. Teď proti nim vyběhne vůbec ta jedna z nejkvalinějších defenzív ligy vůbec.

Verdikt:
Nepředpokládám, že by kvalitnější mančaft Lille měl se zachraňujícím celkem Nancy prohrát. Důležité utkání je to pro oba o tom není sporu, ale ta větší fotbalová kvalita by měla rozhodnout. Nancy na tom nejsou poslední týdny dobře, trápí je ofenzíva a bez golů toho moc nevyhrají.

Jak jsou na tom oba týmy v tabulce ?
Nancy - Umístění-18! 10 vítězství, 8 remíz, 15 proher, skore 32:45, 38 bodů
Lille - Umístění-1! 17 vítězství, 12 remíz, 4 prohry, skore 59:31, 63 bodů

Poslední vzájemné zápasy:
Lille se na Nancy obzvláště daří. Nepoznali hořkost porážky od roku 2008. Minulý rok vyhráli na stadionu AS Nancy 4-0 a doma 3-1 a na podzim tohoto roku si Lille zápas vychutnalo v podobě vítězství 3-0.

Pravděpodobné sestavy:
ObrázekAS Nancy: Damien Gregorini, André Luiz , Jordan Lotiès, Reynald Lemaître, Michaël Chrétien, Landry N'Guemo, Bakaye Traoré, Samba Diakité , Alexandre Cuvillier, Jonathan Brison, Youssouf Hadji

ObrázekLille OSC: Mickaël Landreau, Franck Béria, Adil Rami, Mathieu Debuchy, Yohan Cabaye, Ludovic Obraniak, Aurélien Chedjou, Rio Mavuba, Eden Hazard, Gervinho, Túlio De Melo

TOP kursy a pohyby:
Nejvýhodnější kurs na výhru hostů drží Pinnacle @ 2.07, na domácí je nejvíce vypsáno 4.20 u Nordicbetu. Jistá možnost remízy tu ale je a tak osobně zvolím raději tip zápas bez remízy. Lille doposud v tomto ročníku prohrálo pouze čtyřikrát a Nancy momentálně nemá mužstvo ani formu na to, aby se postaral o takové překvapení.

Tip: Lille zápas bez remízy @ 1.44 Obrázek

Obrázek
%%-
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek sob 07. kvě 2011 22:07:07

Re: AS Nancy - OSC Lille

Lille brankou ze 45. minuty vyhráli 1-0 ... TIP OK :ymhug:
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Bimbo

Uživatelský avatar

Příspěvky: 213

Registrován: ned 10. dub 2011 10:18:15

Příspěvek ned 08. kvě 2011 9:27:17

Re: AS Nancy - OSC Lille

Díky za tip ;)!
Analýzy: 2 OK - 2 KO

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.197s | 21 Queries | GZIP : Off Livescore