Ligue 1: Marseille - Lille

<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek pát 25. led 2019 0:13:15

Ligue 1: Marseille - Lille

Marseille - Lille
25.1.2019 - 20:45
Ligue 1 - Stade Vélodrome


První zápas 22. kola nám přinese zajímavé utkání mezi celky z Marseille a Lille. Favoritem utkání je dle sázkových kanceláří tým z Marseille, ale pokud se na to chcete dívat z tabulkového pohledu, tak Lille se nachází o 9 bodů před Marseille. Z posledního vzájemného utkání z podzimní části odcházel vítězně tým z Lille, když Marseille porazilo 3:0.

Marseille (Ligue 1 - 7.) 9/4/7
V minulém utkání si Marseille připsalo výhru po 9 utkáních, kde 4x remizovali a 5x prohráli. Bylo tomu tak na stadionu Caen, kde díky gólu Sansona vyhráli 1:0. Poslední zápas proti Lille prohráli, ovšem nyní budou hrát na domácím hřišti, kde mají skvělou bilanci, z posledních 25 zápasů pouze 2 prohry. Lídrem týmu je fotbalový mistr světa Florian Thauvin. Se svými 11 góly se nachází na 7 místě tabulky střelců soutěže. Další za ním je zkušený záložník Dimitri Payet. Ten ovšem do nadcházejícího zápasu nenastoupí z důvodu zranění. Kvůli Asijskému poháru také nenastoupí Sakai Hiroki. Není jasné ani u Adila Ramiho, zda nastoupí, či ne.

Lille (Ligue 1 - 2.) 12/4/5
Lille v letošní sezóně předvádí vynikající výkony, kdy se drží na druhé příčce tabulky 13 bodů za PSG. Bilanci výher a proher mají opravdu výbornou, kdy za posledních 9 zápasů prohráli pouze jednou. Nejlepším střelcem týmu je mladý útočník Nicolas Pepe, který se jako jediný dokázal dostat v tabulce střelců mezi trio z PSG. Se svými 13 góly se nachází na 3. příčce v tabulce střelců. Jako další s 8 góly je Jonathan Bamba. Nejistý start v zápase mají Bahlouli, Fonte a Maia.

Z dlouhodobějšího hlediska má Marseille velice dobrou úspěšnost v domácích zápasech a z druhé strany Lille se na venkovních hřištích nehraje nejlépe. Vše nasvědčuje tomu, že by Marseille mělo vyhrát, ovšem Lille se jen tak nenchá. Pokud Lille vstřelí do 15 minuty gól, tak má velkou pravděpodobnost výhry. Ovšem u venkovních zápasů většinou inkasovala gól ve druhém poločase a většina z nich byla v posledních 15 minutách zápasu.

Hlavní tip: Padne gól v časovém rozmezí 76. minuta - konec zápasu. @2.10 Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 25. led 2019 20:46:34

Re: Ligue 1: Marseille - Lille

Já tady zahraju Lille bez remízi za 2.26, upřímně se přiznám, že jsem tenhle kurz teda uplně pochopil... Lille je druhé v lize nemá vyloženě špatnou formu a nehlásí žádné absence.. No Marseille je sice doma, ale je 7. nedaří se mu prakticky vůbec a aby toho nebylo málo má do tohoto zápasu 5 absencí hráčů základní sestavy a neočekávám tedy, že by to Balotelli coby nová posila spasil, to už si spíš vsadím na 2 a více žk Marseille i díky němu 1.74 je rozhodně hratelné, Marseille tuhle hranici překonává pravidelně a krom toho dnes budou pod hodně velkým tlakem opět doma, přijede top tým ligy a kádr nemají vůbec ideální dnes, no uvidíme jak to dopadne. Přemýšlel jsem dát i 2g Lille ale nechám to takto.

Kromě tohoto zápasu ještě hraju Arsenal - United, kde mám United nad 5.0AH střel na bránu, zkrátka United hrají v super formě a do FA Cupu nastupují stejné sestavy jako hrají ligu, takže od nich čekám minimálně to samé jako tam a proti Spurs měli nedávno venku 8 střel s tím že je ještě Spurs daleko lepší do obrany než Arsenal, ten sice v minulem zápase pustil Chelsea jen k jedinné střele na bránu avšak před tím dostali 5:1 třeba od Liverpoolu, takže bych neřekl že to mají moc pod kontrolou :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 25. led 2019 23:27:39

Re: Ligue 1: Marseille - Lille

Tak se můžem zase radovat oba :) Lille DNB, Marseille s kartama rozhodně nešetřilo 5žk a 1čk a to se ani Balotelli v tomhle směru nezapsal, ale dal gol, no trochu jsem se bál minimálně po tom přerušení a redce bylo Lille hrozně pasivní, ale naštěstí Pepe přidal druhý gol a Balotelli už jen snížil na konečných 1:2. No tak z 5 tipů dohromady 4 OK co jsem dnes dával + vlastně ještě 1/1 ráno, United bohužel jen 4 střely, jedna chyběla k vrácenemu vkladu, no když dají ze všech gol tak se pak za rozhodnuteho stavu těžko hledá motivaci dávat další a další :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek sob 26. led 2019 0:56:08

Re: Ligue 1: Marseille - Lille

Podle mého hodně povedené utkání a nečekal jsem, že by si Balotelli dnes zahrál, ale trenéru mu šanci dal. Moc jsem nepochopil favorizované Marseille, protože letos zatím nemají nejlepší formu. Jinak zápas Arsenal - United byl dost zajímavý. Arsenal hrál sice více na míči, ale hlavní je střílet góly a v tom si lépe dnes vedlo United a Lukaku hrál velmi povedené utkání, jeho přihrávky na 2 góly byly přepychové. Tím ovšem nechci říct, že zbytek týmu na tom nemá také svůj podíl. :D Po odchodu Mourinha hraje United úplně jiný fotbal :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 27 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.339s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore