Vietnam - Japonsko

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. led 2019 4:41:59

Vietnam - Japonsko

VIETNAM - JAPONSKO
24.01.2019 - 14:00
Fotbal, Asijský Pohár - Čtvrtfinále
Dubaj (SAE)

Ahoj, tak dnes pokračují boje též v Asijském poháru národů a začíná nám už čtvrtfinálová část ve které se v prvním zápase od 14. hodin utká Vietnam coby outsider s velkým favoritem na postup Japonskem...


VIETNAM
Vietnam je jeden z outsiderů turnaje, který musel hrát i kvalifikační turnaj na tento pohár a ve své skupině skončil až za shodou okolností prvním Jordánskem se kterým hrál už v kvaldě 2x remízově 0:0 a 1:1 a stejně tak dopadl jejich osmifinálový duel zde v Emirátech a až na penalty nakonec postoupil tým hostí, Vietnam každopádně překvapil a byl v zápase dá se říct i o něco lepší a asi zaslouženě postoupil ač bookmakeři tedy spíše počítali s postupem Jordánska. V základní skupině Vietnam skončil třetí se skore 4:5 a 3 body při bilanci 1-0-2. Tým tvoří prakticky jen hráči tamní 1. vietnamské soutěže a žádná velká hvězda se zde nevyskytuje a trenér také trochu rotoval sestavu, aby si zahrálo hlavně co nejvíce hráčů. Žádné nové absence z turnaje tým nehlásí.

JAPONSKO
Japonsko na druhé straně patří mezi největší favority turnaje společně s Jižní Koreou a Íránem a zatím zde všechny zápas vyhrálo, na druhou stranu třeba říct, že to bylo vždy pouze o gol naposledy v osmifinále 1:0 se Saudskou Arábií, zápas který musel stát japonce opravdu hodně sil při 24% držení balonu, hodně špatný výkon. Ve skupině pak skore 6:3 a hlavně uvodní zápas 3:2 s Turkmenistánem byl hodně divoký, zápas kde se čekala jasná dominance a jasné vítězství japonců ale nebyl tak jednoduchý a turkmnistánci hrající tak nějak skoro bez obrany hráli hodně dobře dopředu a mohli dát v zápase klidně více branek, no japonci mohli dát 2x tolik také... Kromě uzbeků japonci porazili 2:1 Uzbekistán a 1:0 Omán...Největšími hvězdami se zatím jeví na turnaji hráči jako Genki Haragucchi LW 4 zápasy 1+1 hráč hrající momentálně základ v bundesligovem Hannoveru, dále v obraně stálice LB Nagatomo, RB Sakai a kapitán stoper Yoshida se zkušenostmi z těch nejlepších evropských lig či třeba i mladý super talent Doan hrající na pravém křídle a momentálně také v nizozemském Groningenu, kde patří už ve 20 letech do základní sestavy. No celkově má Japonsko hodně našlapaný kádr, ale zatím se musí na turnaji potýkat se ztratami na hrotu, kde je vykartovaný z minuleho zápasu Muto a není vůbec jasné či bude 100% připravený Osako, no pokud se nedá dohromady bude to pro japonce těžká ztrata na hrotu...


SUMA SUMÁRUM
Kurzy na zápas jsou vypsány celkem jednoznačně Japonsko 1.31, Vietnam 10.75, japonci jasným favoritem s čímž se dá určitě souhlasit, ale v tomto kurzu je hrát určitě nebudu... Hranice under/over je pro mě prakticky nehratelná při vyrovnané hladině... Vietnam nemá potřebnou kvalitu a už s Iránem se do moc příležitostí nedostali a když už tak po velkých hrubkách v obraně, japonci sice také dozadu zrovna neexcelují, ale tohle je sázka minimálně 50na50 spíš 40na60, že dají vietnamci gol, na druhou stranu japonci zatím moc golu nedali a tipovat je tady na tři je skoro stejne jako tipovat Vietnam na gol, taky bych to viděl spíše 40/60 3 goly tu dali jen Turkmenistánu a ten je za mě minimálně o level níž než Vietnam. Těžko říct jak se tenhle zápas bude odvíjet, ale já zkusím sázku na 3 rohy Vietnamu, věřím že to nebyla zkrátka pouze náhoda ten postup vždyť proti Jemenu i Jordánsku byli lepší a v těch zápasech měli 6 a 8 rohů, proti Íránu sice 0, ale ten má jednu z nejlepších obran na turnaji ne-li nejlepší , kam japonci tedy se třemi inkasovanými brankami určitě nepatří, ještě doplním počet rohu proti Iráku ve skupině a to byli také 3. Japonci na druhou stranu pustili postupně Turkmenistán ke 2 rohům, Omán 5, Uzbekistán 7 a Saudská Arábie 6. Myslím si, že je Vietnam lepší než turkmeni, navíc měl hodně rohů v předešlých dvou zápasech a ta hranice tří je opravdu dost nízko, navíc japonci v těch třech zápasech od turkmenů neměli buhvijaké převahy v zápasech a vygradovalo to se Soudskou Arábií, která byla celý zápas na míči a japonce přestřílela a přehrála statisticky ve všem, ale japonci až nepochopitelně přežili... No za mě to není až tak nedoknutelný favorit tady a tahle hranice se dá 100% hrát, na jejich gol ale radši sázet nebudu, možná 2-3 šance mít budou, ale těžko říct či s jejich kvalitou promění, rohy jim podle mě jdou lepe, navíc když japonci udrželi i přes tu převahu saudů čiste konto a v těch posledních třech zápasech inkasovali jednou, tak to radši fakt zkoušet nebudu. :)



HLAVNÍ TIP:
Vietnam 3 a více rohových kopů@1.58 u Obrázek
Naposledy upravil Neuminho dne ned 03. úno 2019 22:01:33, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. led 2019 15:05:34

Re: Vietnam - Japonsko

Tak první poločas střelecky vyrovnaný a Vietnam měl i jednu obrovskou šanci po hrubkách v obraně Japonska, japonci sice více na míči a měli golovek více, ale zatím bez branek, no pokud bude trvat stále tenhle stav tak kolem 55. minuty bych určitě zkusil nad 1.0gAH pokud tam bude kurz alespoň kolem 1.50, zatím jsou vypisovany jen vyšší hranice.

Rohy zatím 2:4, takže nám chybí jeden a doufám, že už tohle Vietnam zmákne tedy.

Tak to stejně zkusím po pentli na 0:1 nad 2.0gAH@1.81, rohy zatím nic a moc dobře to nevypadá, jestli Vietnam nezačne pořádně hrát, zatím tak akorát pořádně faulují :(
A také Japonsko nad 1.5g@1.74
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. led 2019 15:54:08

Re: Vietnam - Japonsko

Tak live sázky na nic, ale hlavní tip OK :)

Vietnam nakonec 4 rohy.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 24. led 2019 15:59:23

Re: Vietnam - Japonsko

Pěkný, i když jsi měl štěstí, že dali první 2 rohy hned asi do pěti minut a pak za celý zápas dlouho nic. Jinak co tě přimělo něco sepsat po tak dlouhý době? :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. led 2019 16:54:47

Re: Vietnam - Japonsko

Ale psal jsem s Petrem, chtěl jsem nějakou slevu či něco na Leaguespy tak mi napsal, že když budu aktivně psát, že mi zajistí přístup, navíc mi psal že tady ted bude aktivně ten Kokos jeho syn a bude psát, tak jsem si řekl proč ne, snad to bude mít nějaký smysl a zvedne se to tady zase. Taky by jsi mohl semtam něco napsat nebo postnout tipy :P Tvoje věci si přečtu rozhodně rád.. Tak štěstí bylo ale to k tomu patří, mohli mít i nějaké rohy navíc ale na druhou stranu třeba po té mega šanci v první půli, je pravda že celkově nic extra neukázali ale když už se vydali na pulku japonců tak celkem nebezpeční byli a mohli dát i gol, ale nezasloužili by si postup ani omylem. Každopádně rozhodčí drží docela kartičky na uzdě, kosa za kosou taktické fauly a nic, přitom tyhle tahání za dres nebezpečné skluzy by se měli normálně pískat a dávat žk, ale to by byly mančafty jako Vietnam rády, že by dohráli vůbec v 9 :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 24. led 2019 17:22:12

Re: Vietnam - Japonsko

Což to já bych klidně přispěl, však už jsem tu taky zažil plusová období. Teď docela dost sleduji biatlon a tam se dají najít kurzy s hodnotou. Ale sám víš, že napsat smysluplnou analýzu nějaký ten čas zabere, takže by to chtělo nějakou pozitivní motivaci. :) Samozřejmě bych to tu taky rád viděl znova s větší aktivitou, ale to máš podobný jak v práci, taky by jsi tam zadarmo nedělal :D
Jinak do pondělí mám teď stejně málo času, ale pak by to nebyl problém. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. led 2019 17:39:38

Re: Vietnam - Japonsko

No odměňování by normálně mělo fungovat dál, psal jsem ohledně tomu i Petrovi a psal že to co ještě dluží splatí, mně osobně nedluží nic, ale vím že jsou tu lidé co forum kvůli tomuhle opustili a snad to tedy bude vše ok už, ptal jsem se na to protože bych taky rád u tipů a analýz viděl nějakou zpětnou vazbu, nějaké komentáře, tipy ostatních ale to nepůjde pokud tu nikdo chodit nebude a to mě pak taky nebaví. Biatlon je fajn taky občas kouknu, ale aktuálně nemám takový přehled, abych mohl něco sepsat.. U fotbalu tak nějak vím z čeho vycházet, sázím ho a sleduji pravidelně a hledám co nejzajímavější možnosti vsazení co sázkovky nabízí viz i ty rohy dnes, uvažoval jsem teda i o underu, ale marně jsem hledal dobrý kurz na under 3.0gAH a 2.5 je moc riskantní navíc na koukačku moc o nervy a zápasy kde sázím undery mě celkově moc nebaví... Semtam dávám i hokej, basketbal a tenis + ty zimní sporty a nedávno dával i tu MMA jak byl Marpo s Rytmusem a bylo tam dost sázek i na počet kol atp..
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.141s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore