Atl. Madrid - Arsenal London

<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 14:38:23

Atl. Madrid - Arsenal London

Atl. Madrid - Arsenal London

Fotbal Evropská Liga
03.05.2018 21:05


Tak přece i do třetice všeho dobrého sem si vybral fotbalový zápas.

Tady se podle mého názoru hraje předčasné finále, které určilo los velmi těžký semifinálový souboj.

Oba dva týmy patři mezi top týmy a navíc byli oba dva týmy považovány za nějvětší kandidáty na vítězství v Evropské lize.

První zápas na půdě Arsenalu velmi ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího Vrsaljka, který ve druhé minutě dostal žlutou kartu za podražení a v 10 minutě za hrubost a tím pádem i červenou.

Hrálo se především na polovičce Atletika, které branilo o sto šest a i pomocí sudího dostali jen 1 gól a o to navíc, když v 82 minutě zničeho nic dal Griezmann gól na 1:1 a tím pádem mají ještě větší šanci na postup.

Atletiku pochopitelně bude chybět krajní obránce Vrsaljko, dále Filipe Luis a Juanfran.
Arsenalu budou zase chybět Casorla, Elnemy a Mkhitaryan.

V prvním zápase padlo 13 střel na branku, když Arsenal vyslal dokonce 29 střel ale byl hodně nepřesný.

Dneska očekávám že to bude velmi zajímavý a atraktivní zápas se spoustou šancí na obou stranách a očekávám že se bude i opět hodně střílet na branku a 10 střel by mělo padnout.

Atl. Madrid - Arsenal London tip Nad 9,5 střel na branku kurz 1,70 Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 15:46:54

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Jen trochu doplním, že Filipe Luis se už uzdravil a měl by být v nominaci na zápas, i když se s ním nepočítá do základní sestavy.

Jinak co se týká samotného tipu, tak těžko říct. Výsledek prvního zápasu nahrává spíš opatrnější hře než nějakému útočení. Pochopitelně by pomohl rychlý gól, pak by těch střel mohlo být víc. Ale obávám se, že Atlético to zavře a moc šancí a střel na branku neuvidíme. Třeba se pletu, každopádně GL. :)
<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 16:22:04

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

jj díky za to už jsem to našel že je zdravý ale do základu to nebude. Já počítám že Atletiko bude i tak útočit ikdyž jim stačí na postup výsledek 0:0, jelikož je doma velmi silné.
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 17:05:24

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Atlético je doma prakticky k neporažení, vždyť z posledních dvaceti čtyř domácích zápasů prohráli dvakrát: 17.01.2018 v Copa del Rey 1:2 se Sevillou a 29.07.2017 v Lize Mistrů 1:2 s Chelsea, dále šest remíz a zbytek samozřejmě výhry. Naposledy hrálo
Atlético s Betisem 0:0 a před tím deset výher v řadě bez inkasovaného gólu. Dohromady v těchto jedenácti zápasech bylo 74 střel na bránu a to je průměr 6.72 střely na bránu v jednom zápase. Navíc ten průměr navýšilo pár zápasů, takže moc střel se
čekat opravdu nedá, což neznamená že jich nebude hromada ..... :D :D :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 19:52:14

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Dal jsem na atlety za 1.90, ale jinak mě nic moc nenapadá asi moc gólů nepadne, uvidíme. Doufám, že to nebude hraný na 0:0, Arsenal má dost slabou obranu a směšný výsledky venku, tak snad nezklame :) Atleti jsou schopný totiž na 0:0 hrát, další sázky na rohy, střely, karty mě nezaujali, to bych musel hrát všude asi under a tenhle tip sázky nemám rád, není to ani dobrý na koukačku. Arsenal je sice offenzivní celek, ovšem těžko říci, jestli se dneska venku dostane ke své hře. Oni každopádně musí dát minímálně gol, jinak nepostoupí, ale vzhledem k tomu jak se vyvíjí sezona bych se nedivil kdyby prohrávali už o půli a klidně i o více branek, nicméně tady se na to vykašlu a zahraju jen jedničku.

Salcburk - Marseille tipuju na over 2.5, zkouším i dva goly v 2.poločase, over 10.5 rohů a over 10.5 střel na bránu... Vycházím dost i ze zápasu odvety Salcburku proti Laziu, kde byl Salcburk v podobné roli jako dnes Marseille a Lazio řadím do stejné kvalitní třídy a tak očekávám, že může Salcburk ještě klidně i postoupit, šance měl i venku a v tomhle se i dost možná vyrovnal domácím, jenom ty goly nepřišly.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 20:59:11

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

No zatím se moje prognóza docela vyplnila, za celý poločas jen jedna střela na branku. :) Navíc Atlético vede, takže se to do druhý půle asi nijak dramaticky nezmění.

Jinak zítra začíná MS v hokeji, tak bych mohl nějaké tipy tady průběžně zveřejňovat, pokud by o to byl zájem. Na sazkabetu je zajímavá akce maraton na celé období MS, kdy stačí každý den vsadit za kilo a na konci je garantovaný zisk 500. Což se mi zdá zajímavý, takže já se určitě účastním. :)
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 21:20:00

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

O tipy na MS určitě bude zájem, minimálně u mě teda jo a pokud jde o ten MARATON, tak já u Sazky stejně sázím, ale hrál
jsem tyhle MARATONY už kolikrát (FORTUNA i TIPSPORT) a vždycky ta částka byla v průměru kolem 400,- Nevím jestli byla
nějak garantovaná to už si nevzpomenu, ale byly to ty čtyři stovky +/- . Tak jsem zvědavej kolik na konci dostaneme :D :D :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 21:23:59

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Právě že u Fortuny ten maraton je taky, ale bez garantovaný minimální částky. Zase myslím hrají o víc, taky má Fortuna asi víc sázejících než sazkabet. Každopádně ty částky budou asi podobný, já si ten maraton zahraju u sazky. :D Tak teda zítra sem něco přidám na první zápasy. ;) -8)
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 03. kvě 2018 22:08:54

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

U Fortuny ti přidaj k tý konečný částce ještě 100,- za věrnost českým barvám ....
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek pát 04. kvě 2018 14:03:21

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

5
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 04. kvě 2018 21:06:30

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Tak včera, tak nějak podle předpokladů z 5 tipů co jsem psal 3 vyšly a to výhra Atletica, over 10.5 rohů na Salcburku a 2 goly ve druhem poločase v Salcburku, což pro mě znamenalo zisk na EL. Salcburk se o ten postup též skutečně reálně pral a šlo se do prodloužení, kde už bohužel rozhodla Marseille gólem z rohu, který se kopal neoprávněně, to je ale jedno prostě si to měli pohlídat, navíc Marseille udajně nepískl rozhodčí penaltu na konci regulerní hrací doby, takže asi zaslouženě.

O tipy z MS určitě zájem je a taky se zkusím zapojit, uvidíme co nabídne tipáč a sazkabet za kurzy. Zatím je pro mě trochu zklamání, že na kanadské body vypisují jen tři hráče každého týmu. Do maratonu na sazce se taky zapojuji, resp. dnes mám splněno, ale já často zapomínám viz naše fantasy :D takže nevím jestli to dám, bych potřeboval každý den to připomínat. Garance 500 není zlá, ale pokud to dokončí alespoň 2000 lidí, tak to více ani nebude, nicméně hodí se a podmínky jsou přijatelné.

Dnes už mám jinak rozehrané tipy:
Manchester United - Brighton
Over 1.5g@ 1.57 live, to jsem tam hodil na ten maraton za kilo :D
Oba gol@ 1.90

Over 3.0AH karet@1.95
over 9.5rohů@1.68
Smalling dá gól@12.00
- Zatím dobře rozjeto jen u rohů (6) po půlce, Smallinga hraju protože dal v dubnových zápasech už 2 goly a lépe na tom nikdo není, navíc chybí Lukaku i Alexis, tak to bude muset vzít někdo jiný na sebe. Oba gol hraju protože United proste často překvapuje špatnými výsledky, v posledních týdnech ale docela dávali goly, ovšem pravidelně i inkasují a hrají dokonce i overové zápasy alespoň tedy v poslední době.. Brighton ten hrál nedávno doma se Spurs 1:1 a porazil dokonce Arsenal 2:1 a hraje takový deffenzivnější fotbal, absence nemají a určitě můžou zopakovat výsledky z těch zmíněných zápasů, dneska už tam měli více náznaků šancí a byli asi i nebezpečnější než United v dosavadním průběhu, takže stále věřím i když stav 0:0 není dobrý.


FC Sevilla - San Sebastian
Neprohra hostí@1.68
Nad 10 rohů@2.00
Oyarzabal dá gól@3.10
- Poločas 0:0, zatím vyrovnaný zápas, Sevilla je sice doma, ale forma jednoznačně pro San Sebastian a v tomhle kurzu je prostě musím zahrát, v poslední době se hodně zvedli a určitě můžou brát body i zde. Sevilla hlavně v poslední době hodně inkasovala a moc se mi nechce věřit, že by měli dnes udržet čisté konto. Nejlepší formu ze střelců má Oyarzabal, který dal v Dubnu už tři goly a dnes dá 4. :D
Rohy po půlce 4, ale hlavně Sevilla v tomhle směru hodně overová, často je schopná tu hranici 10 dát i sama, tak proč by to ještě dnes nemohlo padnout.

Mám více tipů na ty zápasy sice, ale tak tipy se nepodporují, takže proč ne.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 04. kvě 2018 22:20:08

Re: Atl. Madrid - Arsenal London

Škoda no na United rozhodla asi absence Lukakua a Alexise, ovšem stejně by měli být United schopní dát alespoň bod a určitě gol. United nějaké šance měli, ale bohužel jich bylo málo a ani nebyly ve většině případů příliš výrazné. Brighton se touhle výhrou zřejmě zachránil v PL, no v posledních dvou kolech je čeká venku City a LFC, tak budou mít o zábavu postaráno a těch bodů už tolik asi nebude, protože co si budeme nalhávat Liverpool i City doma jsou něco jineho než United venku a ještě bez dvou offenzivních opor.
Alespoň ty rohy vyšly, karty 2 při třech by se alespoň vracelo od Brightonu jsem ty 2-3 čekal což splnili, United bohužel bez karty. Asi už je jim jedno jestli budou druzí nebo třetí, moc velký náboj a chuť jsem tam neviděl, Mourek celý zápas takový ksicht jak kdyby zrovna vstával. To že nedal Smalling gol, tak to mě až tak nemrzí logicky na střelce dávám nejmenší vklady a za kurz 12 se to musí zkusit.


Sevilla nakonec porazila San Sebastian golem z penalty hned ze začátku druheho poločasu, jinak to bylo vesměs vyrovnaný, tak tohle je trochu k nasrání, rohy nakonec jen vrácené škoda. San Sebastian měl dost šancí na to alespoň srovnat bohužel se tak nestalo. Co se týče Oyarzabala měl jednu dost velkou šanci na konci 1.poločasu, kdy se otočil s míčem ve vápně a z dobrých 10 metrů střílel z dobre pozice z očí v očí golmanovi, bohužel ten balon poslal jen doprostřed brany po zemi do rukavic brankáře.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.204s | 42 Queries | GZIP : Off Livescore