Příspěvek pát 28. dub 2017 15:22:38

Atlanta - Juventus

Atalanta - Juventus

28.4.2017 ve 20:45

Zdravím,
dnes mě velice zaujal kurz na Juventus a rozhodl jsem se, že si ho zahraji a napíši na něj analýzu.
Atalanta se nachází na 5. místě se skóre 56:37. Atalanta má náskok 5 bodů nad AC Milán a drží příčku zajišťující kvalifikaci v EL. Hrají letos velice dobře a v poslední době mají velkou formu. Z posledních 10 zápasů prohráli pouze jeden a 3 remízovali. V posledních 5 zápasech mají skóre 13:4. Ovšem dnes proti sobě budou mít tým úplně jiného formátu než týmy proti kterým v posledních kolech vyhrávali. Výhra s Bologni (15), remíza se Sasuolem (14), remíza s AS (2), výhra s Janovem (16) a s Pescarou (20). Kromě AS Římu hráli s týmy opravdu ze dna tabulky. To může mít také negativní dopad na hru, pokud přijede mistr soutěže.
Juventus se nachází na 1. místě se skóre 68:20. Juventus padl v poháru proti Neapoli na začátku dubna 2:3, což nevadilo, jelikož první utkání Juventus vyhrál 3:1 a postoupil. Pokud bychom ale hledali další porážku, tak bychom museli až do ledna. V posledních 20 ligových zápasů a zápasů LM, tak Juventus nenašel přemožitele. V LM dostal Buffon z 9 zápasů pouze 2 góly. A to ukazuje, že obrana i s Buffonem pracuje na výbornou, protože v LM jsou velké týmy. Dokonce ani Barcelona v dvojzápase nebyla schopná vstřelit gól. Juventus hraje s Monakem až ve středu a proto není důvod nechávat odpočívat hráče.

Absence Atalanty: Drame, Mazzini, Zukanovic....nic důležitého
Absence Juventusu: Pjaca...také nic závratného

Věřím dnes, že Juventus vyhraje. Pokud by AS ztratilo, tak je klidně možné, že Juve by mohl slavit titul už příští zápas doma. A to je pro Juve o motivací víc. Věřím, že i Atalanta by se mohla prosadit, ale Juve si výhru urve. Juve má nejčastější výsledek venku 0:2. Proto budu věřit, že ani dnes nepůjde o jednogólový zápas.

Můj dnešní tip Výhra hostů a padne 1,5+ v kurzu 2.36 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek