Crystal Palace - Tottenham

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 26. dub 2017 15:58:55

Crystal Palace - Tottenham

Crystal Palace - Tottenham

26.4.2017 ve 21:00

Zdravím,
dnes mě zaujal tento zápas a nikoho asi nepřekvapí na co chci vsadit. Střetnou se týmy, které mají momentálně velice dobrou formu.
Crystal Palace se nachází na 12. místě se skóre 46:53. Od sestupu jsou již 7 bodů a dá se řici, že jsou zachráněni. CP dokázalo proti velkým favoritům ukázat opravdu obdivuhodné výkony. Z posledních 8 zápasů vyhráli 6, 1 remizovali a 1 prohráli. Proti velkým týmům měli takovéto výsledky: Arsenal výhra 3:0 doma, Chelsea výhra 2:1 venku, Liverpool výhra 2:1 venku. To vše v posledních zlepšených výkonech. Kdyby hráli po celou sezónu jako teď, tak bojují o EL.
Tottenham se nachází na 2. místě se skóre 68:22. Jsou o 7 bodů za Chelsea, ale mají dnešní zápas k dobru. Tottenham o víkendu padl po šňůře 10 zápasů bez prohry. Nutno dodat, že ta prohra právě proti Chelsea v FA Cupu pro ně byla obrovským zklamáním. Chelsea 2x vedla, Tottenham 2x dokázal vyrovnat. Byli druhý poločas rozhodně lepším týmem. Bohužel jim to tam nechtělo spadnout a v momentě kdy Hazard vstřelil 3. gól, tak začala Chelsea hrozit z breaků, protože Tottenham se tlačil za vyrovnáním. Poté přišel gól sezóny pro Matiče, který svojí bombou stvrdil postup Chelsea do finále. Tottenam se určitě bude chtít hned dnes otřepat a nechat zapomenout na poslední zápas.

Absence CP: Dann, Tomkins, Wickham, Remy...nikdo z nich nehrál v posledním měsíci a na hře CP to nebylo znát
Absence Tottenhamu: Vorm, Winks, Rose....zde bych také neviděl problém

Tottenham má už víceméně druhé místo jisté, jelikož má o 2 zápasy méně a o 5 bodů více než 3. Liverpool. CP má už také víceméně záchranu jistou a proto věřím v otevřený fotbal jakým se týmy v posledních zápasech prezentují.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.72 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 26. dub 2017 22:51:57

Re: Crystal Palace - Tottenham

Bohužel opět Spurs v tomto klání jasně herně lepší a CP nemělo asi moc z čeho :( Bohužel jsem v té formě jakou mělo CP zkoušel že dají branku, měl jsem to s Messim na tiketu škoda :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 27. dub 2017 16:50:16

Re: Crystal Palace - Tottenham

nechápu jak může dat CP minule 2 góly venku a ted ani nemít šanci doma X(
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore