AFC Wimbledon - Plymouth Argyle

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 01. zář 2015 15:38:38

AFC Wimbledon - Plymouth Argyle

Obrázek
AFC Wimbledon - Plymouth Argyle
Fotbal, Johnstone's Paint Trophy
dnes 01.09.2015 ve 20:45



Obrázek Vs. Obrázek



Ahoj, no dnes zabrousím do méně známých vod co se týče analýzy, zamířím do Anglie, kde se hraje jeden z jejich pohárů a to Johnstone's Paint Trophy, který je určen výhradně pro týmy 3. a 4. nejvyšší anglické soutěže tedy účastníky League One popř. League Two...

Pro analýzu jsem zvolil utkání dvou zástupců League Two tedy AFC Wimbledonu, který se nachází v lize na 12. pozici a ten na své půdě přívítá druhý tým tabulky Plymouth Argyle...

Oba týmy League Two hrály i loni, přičemž Wimbledon patřil k nějakému tomu zhruba průměru, na druhé straně Plymouth ten se nakonec umístil 7. a hrál závěrečné Play Off o postup do League One, nicméně to nevyšlo a tak to nejspíše zkusí letos...

Wimbledon do této sezony vstoupil opět se stejným trenérem Nealem Ardleyem, který vede tým od roku 2012 a co se týče nějakých posil pár hráčů přišlo, ale v rámci League Two nic extra, jedinou asi opravdu velkou posilou je stoper Paul Robinson z Porsmouthu, který hrál i pár sezon Championship, ovšem na výsledcích se to zatím prakticky neprojevuje, jedna velká posila je holt dost málo, hráčů sice přišlo více a zabydleli se i v sestavě letos nicméně kvalita bídná, z vyšších soutěží prakticky nic, hlavně ze stejně a to hráči co ani pomalu nehráli ve svých klubech, takový nachtění se až dá říci.

To na druhé straně Plymouth trenéra změnil a zatím to vypadá ku prospěchu věci, Dereku Adamsovi se zatím daří poměrně pěkně, když jeho tým okupuje prozatimní druhou pozici v lize, po loňském sedmém místě rozhodně pokrok, do týmu pak přišlo i pár zajímavých posil: rovnou z Ross County přišel s trenérem i středopolař Graham Carey a útočník či křídelník Jarvis, kteří jsou zatím nejproduktivnějšími hráči týmu v teto sezoně (3+2/3+1 po pouhých 4 kolech), dále nalezneme v seznamu posil mladého talentovaneho DM Boatenga, kterého uvolnil Premierleagový Crystal Palace a to pouze na hostování, čtvrté jméno opět ze Skotska Gregg Wylde ze St. Mirren, hrající nejvyšší skotskou soutěž, v základu se objevuje letos také levý obránce Sawyer z Leytonu orient a v posledních dnech se do týmu dostavil také mladý hráč druholigového Boltonu stoper Threlkeld, který by si dnes mohl připsat debut a i tento hráč je pouze na hostování, což svědčí o tom, že tam zjevně nějaká kvalita bude když ho takto dobrý tým nenechá rovnou na přestup.

Ohledně absencí domácí nic noveho nehlásí, na druhé straně se v posledním ligovem utkání zranil útočník Reid, ale ten dal ve 4 kolech jednu branku a na žádnou nepřihrál, přičemž Plymouth golu dal už hodně a tak si myslím, že tahle absence je v klidu nahraditelná.


No já zde určitě půjdu proti domácím a volím Plymouth Argyle DNB (sázka bez remízi), sice je to pohár a možná budou trochu obměněny sestavy a domácí budou mít podporu z hlediště, nicméně si myslím, že pokud změny budou tak minimální oproti lize, oba trenéři dle toho co jsem četl chtějí vyhrát a nebudou dělat tolik změn, Wimbledon je prakticky tam kde loni a to skončil 15. Plymouth už byl loni lepším týmem a nyní je ještě opravdu značně posílen dost i hráči ze Skotska odkud je i hlavní trenér a zjevně on si všechny 3 vybral s sebou a zatím minimálně jeho dva hoši z Ross County hrají výborně. Loni byly ve dvou vzájemných kláních vidět 2 remízi, letos už se oba týmy setkaly hned v prvním kole a Plymouth venku vyhrál 0:2 a to podle mě nebude žádná nahoda Wimbledon jednou vyhraje jednou remizuje jednou prohraje, je to takový tým který nemá silný utok a má takovou průměrnou defenzivu prostě prumer jak má být, na druhe straně Plymouth, který ted tahne i šňůru 3 vítězství v řadě v lize, hrají v pohodě už letos Wimbledon porazili a já pro sichr hraji sázku bez remízi... Koneckonců Wimbledon neporazil Plymouth ani loni a tak by minimálně vrácený vklad měl být snad jistotou, ovšem určitě budu radši když hoste vyhrají... No nezlobil bych se kdyby se zopakoval výsledek z prvního kola ligy 0:2.







HLAVNÍ TIP: Plymouth DNB@1.74 Obrázek



%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 01. zář 2015 21:46:57

Re: AFC Wimbledon - Plymouth Argyle

Tak výsledek 2:3 a tip OK :) \:D/


Tak ač to bylo po 25 minutách hned 2:0 hosté nic nevzdali a relativně brzy i zápas otočili... Měl jsem možnost sledovat jen pohledem statistik na webu Plymouthu či bet365, v držení míče hosté lepší, vyslali i více střel a téměř dvojnásobně vyšší počet střel na bránu než domácí Wimbledon, rohové kopy také jasně v režii hostí... no dle tohoto to vypadá, že skutečně byli hosté v zápase lepším týmem, ale jak už jsem psal zápas nebyl streamován a nemůžu moc soudit, každopádně jsem rád, že i hned druhá analýza je OK a uvidíme jak dopadne v noci na zítřek ta další :) Jinak ještě nejlepším hráčem hostí asi jeden jmenovaný již v analýze jako top off hráč a posila Jervis, který alespon dle toho co jsem vyčetl a snad i správně přeložil dal jeden gol a na další 2 přihrál. Hosté jinak nastoupili v plné základní sestavě z ligy, krom zraněneho Reida, domácí udělali asi 3 změny a tohledem k výsledku k horšímu, přecejen prohrát takto rozjetý zápas...


No nic ať se daří i ostatním.
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.158s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore