Cukaricki-Grödig


17.07.2014 21:05
Čukarički Stadium, Bělehrad, kapacita stadionu: 4 070 diváků
Je před námi 2 předkolo evropské ligy a domácí celek Čukarički přivítá na Bělehradském stadionu rakouského protivníka z Grödigu.
DOMÁCÍ: týmu Čukarički se podařilo hned po první sezóně strávené v nejvyšší srbské fotbalové lize nahlédnout do pohárové Evropy. Nutno podotknout, že mužstvo skončilo až na pátém nepostupovém místě (přesto pro nováčka místě nadstandartním). Ovšem po vyřazení Červené hvězdy (CZ Bělehrad) z Ligy mistrů pro finanční potíže, se pomyslně posunulo o příčku výše. Bělehradský celek má za sebou již první předkolo. V něm se vypořádal s andorrskou Santa Julií, když si de facto postup zařídil domácí výhrou 4:0. Na půdě soupeře jako by již šetřil síly a ohlídal si bezbrankovou remízu. Zaměřím-li se ještě na uplynulou sezónu srbské Super ligy, přes dobré umístění nebyly Čukarički nijak zvláště oslnivý. Na domácím trávníku skončily až na 9 místě, porážet dokázaly především týmy z dolního konce tabulky, v závěru ligy šest zápasů v řadě nedokázaly vůbec zvítězit.
HOSTÉ: 5.dubna 2014. To je datum poslední porážky týmu z jihozápadního okraje Salcburku. Tehdy také Salcburku podlehl 1:3. Od té doby drží 9 zápasovou šňůru neporazitelnosti. Naposledy si otevřel střelnici v ÖFB Cupu a divizní Leobendorf přehrál 1:7. V uplynulém ročníku skončil Grödig na třetím místě. V tabulce venkovních zápasů byl dokonce o příčku výše a byl druhým nejlépe střílejícím mužstvem (33 gólů). Do Bělehradu cestuje kompletní tým již ve středu, či-li na zápas by únava z cestování neměla být překážkou. V sestavě bude chybět snad jen španělský obránce Ione Cabrera kvůli zranění kotníku.
GRŐDIG V PŘÍPRAVĚ:
Grödig - M.Boleslav 1 : 1
Grödig - Košice 5 : 0
Bergheim - Grödig 0 : 9
ZÁVĚR: v tomto zápase věřím rakouské kvalitě. Nemyslím si, že by Čukarički mohly nabídnout více než v prvním předkole. Grödig má reálnou šanci na postup do dalších kol a pro domácí odvetné utkání bude již nyní chtít dosáhnout dobrého výsledku. Věřím, že trenér Michael Baur tak zvolí úspěšnou taktiku a v Srbsku jeho svěřenci neprohrají.
TIP: zápas bez remízy, výhra hostů KURZ: 2,11

OK 0:4

Analýza vložena i na Tipsport.cz
Přeji GL

Naposledy upravil Adik02 dne čtv 17. črc 2014 22:04:03, celkově upraveno 1
MOTOR České Budějovice