Anglie - Island

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 27. čer 2016 16:29:46

Anglie - Island

27.06.2016 ve 21:00h
Fotbal, ME Francie 2016 - Osmifinále




ANGLIE Obrázek - Obrázek ISLAND




- Serus tak dnes nám pokračuje ME, no analýzu na první zápas a šlágr dne Španělsko - Itálie už bohužel nestíhám, tak dám svůj alespoň na večerní zápas mezi Anglií a Islandem...

- O tom kdo je zde favorit se asi nemá moc cenu bavit, je to jednoznačně Anglie, která bude velkou herní převahu, nicméně uvidíme či už konečně bude mít utkání hned od začátku pod kontrolou či bude rozhodovat opět na konci, no já zde musím hrát závod na to kdo bude mít první 7 rohů v zápase a v tomto směru věřím jednoznačně Anglii. Přecejen sázky na vítěze za 1.50 Anglie nehratelná, vzhledem k tomu jak pozdě rozhoduje zápasy na šampionátu no vlastně někdy ani nerozhodla a i kvůli tomu skončila Anglie až druhá ve skupině, kde byla jasným papírovým favoritem, nicméně svou roli svěřenci Roye Hodgsona úplně nenaplnili...

- No dnes se čeká jasně postup Anglie, nicméně se sázkami na ně jsem opatrný, vzhledem k tomu, že herně mívají vv každém zápase převahu, nicméně gólově to už tak nevypadá a proč si myslím, že bude mít Anglie dřív 7 rohů než soupeř, důvod je jednoduchý Island tolik rohů mít prostě nebude, je to tým který přijel na šampionát hrát beton a v každem zápase ve skupině měl tenhle tým držení míče kolem 30% no jednoznačně nejmene ze všech týmů na šampionátu, tenhle tým nemá v OF co dělat a já doufám, že vypadne, co se týče rohů, těch měl Island zatím dohromady jen 8 (2-3-3 ) v zápasech jak šli po sobě s Portugalskem, Maďarskem a Rakouskem takže hranici sedm by neměl ohrozit ani ve snu, spíš se domnívám že bude mít tak max 2 protože Anglie by měla mít silnější obranu než všechny týmy, které byli ve skupině s Islandem.... a proč jich bude kopat Anglie 7 a víc, tak protože v posledních dvou zápasech s Walesem a Slovenskem jich zahrávali 9 a 11, s Ruskem jen o chlup méně 6 ale to bylo první utkání a já věřím, že v tomhle směru po posledních dvou zápasech nezklamou kdy to splnili hravě, proti Islandu pak kopal 7+ jen portugalský výběr a to hned 11, Maďarsko pak jen 5 a Rakousko jen 2, nicméně tyhle týmy nemůžu s Anglii absolutně srovnávat. Rakousko navíc jednoznačně patřilo mezi nejhorší na šampionátu a Maďarsko prostě nemá tak kvalitní výběr, tak kvalitní offenzivní hráče apod... to dnes budou jiné kolotoče. No navíc i takhle měli všechny týmy ve skupině převahu nad Islandem v počtu rohových kopů..

No uvidíme jak to dopadne, případně budu rád za vaše tipy :)




HLAVNÍ TIP: Anglie zahraje 7 rohů v zápase dříve než Island@ 1.57 u Obrázek


Vedlejší tipy:
Anglie držení míče 64% a víc@ 1.90
Island 0-3 rohových kopů@ 1.75
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 28. čer 2016 5:02:47

Re: Anglie - Island

tak nakonec ok presne 7 rohu zahravala Anglie...

drzeni mice pak tesne 63% a rohy mel Island 2 takze to zase ok ale Island hral teda lepe nez jsem cekal
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.164s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore