Varnsdorf - Sokolov

<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek pát 07. srp 2015 13:56:41

Varnsdorf - Sokolov

Neděle 17:00
FNL
2. kolo


Varnsdorf - Sokolov

Varnsdorf v loňské sezóně sice vybojoval postup ale díky nedostatečnému zázemí se do Synot ligy nakonec nedostal a opět startuje ve FNL. Tým o přestávce opustil nejlepší hráč loňské FNL - Breite (odešel do Teplic). Další změnou prošel i post trenéra. Po Frťalovi (odešel do Podbrezové) přišel k týmu Roman Skuhravý. Varnsdorf měl v 1K hrát na hřišti Karviné, ale z důvodu rozsáhlé střevní chřipky byl zápas odložen na neurčito. Viróza skolila dokonce i trenéra. Sám Skuhravý sdělil: "Budeme se snažit ve spojení s lékařem kluky nějak připravit, aby mohli hrát domácí duel proti Sokolovu. Ale dokud by hygiena neodvolá karanténu, tak se společně nemůžeme připravovat". Je možné, že i tento zápas bude nakonec odložen. Pokud tomu tak nebude, budou domácí ve značné nevýhodě (tréninkový i herní výpadek).

Baník Sokolov do sezóny vstoupil úspěšně. Doma porazil 1:0 Pardubice. Jediný gól zápasu vstřelil Manzia, který ale hned v zápětí dostal červenou kartu. Otazníky pro start visí nad těmito hráči: Dřížďal, Kratochvíl, Dvořák II. a Kosak. Tato čtveřice zmeškala první zápas, ale po zranění už se pomalu všichni dostávají do tréninku. Sokolov také přivedl čerstvou posilu - z Teplic přišel talentované Takács, který by mohl hned nastoupit v základu.

V loňském ročníku FNL byl ve vzájemných zápasech úspěšnější Sokolov. Doma vyhrál 2:0 a venku remizoval 1:1. V zápase je celkem dost favorizován domácí tým, což se mi moc nezdá. Varnsdorf by mohla brzdit již zmíněná situace s virózou. Pokud Varnsdorf k zápasu nastoupí, nelze očekávat nejsilnější sestavu ani maximální výkony. Baník Sokolov už v loni ukázal, že může Varnsdorf porazit.

Tip: 2 (+0,5 AH) @ 2 (Tempobet)

GL %%-
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek ned 09. srp 2015 18:16:47

Re: Varnsdorf - Sokolov

Dle predpokladu 0:1 - OK

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 19 Queries | GZIP : Off Livescore