Real - Bayern

<<

johnypohorka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: stř 01. srp 2012 9:45:13

Příspěvek stř 23. dub 2014 18:15:48

Real - Bayern

23.4./20:45
Real - Bayern
Obrázek - Obrázek

Tip Oba týmy skórují v obou poločasech (10,0 Obrázek ) 1/10
Tak si nakonec něco na ten první zápas semifinále LM mezi dvěma giganty zahraji. Real hostí německý Bayern a oproti včerejšímu utkání se očekává větší brankový přínos. Stejný názor mám i já, oba týmy jsou prostě gólové. Real bude chtít co nejlepší pozici do odvety, protože v Německu toho moc očekávat asi nemůže, Bayern je doma hodně silný. Zápas hodně ovlivní sestava domácích, kde se spekuluje o Ronaldovi a Baleovi, ale myslím si a potvrzují to i poslední zprávy, že oba budou v základní sestavě. Přeci jen, v takových to utkáních se malé šrámy a nemoci musí překousnout. Ronalda nemůžu ani cítit, ale je to prostě pan fotbalista a hra Realu na něm stojí. Předpokládejme tedy, že oba zmínění hrát budou, tak v domácím týmu absentují - Khedira, Arbeloa, Jesé. Za hosty nenastoupí Thiago, Contento, Starke, Shaqiri, Badstuber a Van Buyten. Velkým plus pro hosty je trenér Guardiola, který s Realem odehrál už hodně zápasů, ještě jako trenér Barcelony. S Barcelonou na Santiago Bernabeu nikdy neprohrál a 5x zde dokázal zvítězit. Zajímavá statistika je i u kouče Realu Ancelottiho, ten totiž 6x vedl svůj tým jako trenér proti Bayernu Mnichov a ani jednou nebyl poražen. Co z toho plyne? - remíza. Klidně může přijít a ideálně 2:2 po poločase 1:1. Vzájemná utkání góly přinášejí. Poslední dvě v roce 2012, kdy se jednalo také o SF LM, skončila shodně 2:1 pro domácí tým, v prodloužení druhého utkání gól nepadl a na penalty postoupil Bayern. Real má tedy svému soupeři co vracet. Určitě tedy dnes očekávám velkou aktivitu od domácích a neuspokojení ani s jednou vstřelenou brankou, která je do odvety v Německu málo. Naopak Bayern asi bude opatrnější, ale pouze bránit, to takový tým neumí. Pokud by Real hrál hodně dopředu, tak je to něco pro Bayern, který má přechod do útoku dobře zvládnutý a umí trestat. Každopádně dnes čekám branku od obou týmů. Kurz je, ale velmi nízko (nejvyšší jsem našel u Synotu za 1,66). Over 2.5 stejný problém. V potaz mě tedy přichází over 3.5, oba týmy 2 a více branek a nebo právě oba gól v obou poločasech. Všechny tři možnosti jsou dle mě dnes reálné, ale při pohledu na kurzy vidím největší hodnotu právě v sázce ne to, že se dokáží oba celky prosadit v obou poločasech. Kurz je vysoký vzhledem k tomu, že se jedná o první utkání, očekává se opatrnost atd., navíc možná absence Ronaldo, Bale, ale jak jsem psal výše, tak já očekávám trošku něco jiného a takový kurz si za malý vklad stojí zkusit.
Mimo to hraju ještě moje oblíbené rohové kopy. Jde hlavně o statistické hledisko, kdy Bayern zahrává velké množství rohů jak na domácí půdě v Bundeslize, tak i v LM. Vyhrál 9:2 na Arsenalu a doma 6:5, 6:4 na Old Treford a doma 11:3. Real už tak suverénním v této statistice není. V základní skupině na rohy prohrál doma s Galatasarayem i Juventusem. Ve vyřazovací fázi sice 2x přejel Schalke, jak výsledkově, tak i na rohy, ale poté 2x v této statistice podlehl Dortmundu - doma 6:7 a venku 2:4.
Tip: Rohové kopy Bayern hcp+0.5 (1,95 Obrázek ) 4/10 ... hlavní tip
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

johnypohorka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: stř 01. srp 2012 9:45:13

Příspěvek stř 23. dub 2014 21:49:22

Re: Real - Bayern

Nakonec velká nuda a výhra Realu 1:0, ale rohové kopy s přehledem 15:3 pro Bayern - hlavní tip tedy OK
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.131s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore