Příspěvek čtv 04. srp 2011 22:06:04

vlezminazada

Ahoj jmenuji se Marek sem z Litvínova je mi 17 chodim na elektrotechnickou školu do Chomutova a vsázim cca 2 roky.

Prvních pár měsíců jsem vsázel jako starý důchodci (bez urážky ale každej ví jak to je) 100K zápasů na lístek za 10 kč a nikdy žádnej nevyšel... potom jsem pochopil že jestli se tomu budu chtít věnovat že to tak asi nepude a začal jsem vsázet zápasy kterým jsem rozumněl a které jsem sledoval (česká extraliga,gambrinus liga a anglická premier legue), ale stále to nebylo ono protože to byl furt jenom muj pocit kdo vyhraje a tip a nikdy sem si nic nezjistil, ale občas už něco vyšlo ale furt jsem vsázel po 10-30 korunák 5-6 zápasů takže jsem šel spíše do mínusu. Další sezónu co se začala hrát jsem už vsázel stilem zápas kurz okolo 2 a vsadil sem to za 100 a tak v 60% mi to vycházelo... postupem času sem se začal zajímat více sledovat atd. na tento web jsem narazil asi asi před 6 měsíci kdy sem se jenom občas kouknul co tu je atd. ale jak skončili veškeré ligy tak jsem nevěděl na co vsázet a byl jsem tu skoro každej den co tu je za analízy a z toho jsem si dělal závěry, dneska sem neměl co dělat a tak sem kliknul i na něco jinýho než na aktuální tipy a analízy :D a tak sem tu co bude dál rozhodne až čas přece jenom toho je málo dojíždění do školy florbalový tréninky zápasy CHEZY atd. :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tchýně, pivo, uzené, jsou nejlepší studené.